sample demiş ki:
ah açılsada başlayabilsek ^^
Serverin Açılması o kadar kolay degil.. şu kadar söyleyim server kapanırsa yani ' Check ' olursa maximum 5 - 6 saat içinde açılıyor. şuanda server db'den kapatıldı Launchere tıklarsanız anlarsınız zaten.. bu durumda ki server kapanması üzerinden 22 - 23 saat geçti .. umudunuz kırmak istemem ama bana oyle geliyoki bunun açılması 4gün ++ sürücek.. çünkü hep boyle oldu.

Kerem Ozturk demiş ki:
sample demiş ki:
ah açılsada başlayabilsek ^^
Serverin Açılması o kadar kolay degil.. şu kadar söyleyim server kapanırsa yani ' Check ' olursa maximum 5 - 6 saat içinde açılıyor. şuanda server db'den kapatıldı Launchere tıklarsanız anlarsınız zaten.. bu durumda ki server kapanması üzerinden 22 - 23 saat geçti .. umudunuz kırmak istemem ama bana oyle geliyoki bunun açılması 4gün ++ sürücek.. çünkü hep boyle oldu.
Hala bi umudum var :roll: acc aldık oyuna giremiyoz işe bak ya okullarda açılcak :!!&%&!
İnş bu sefer öyle olmaz pray:

:mrgreen:
Okulda açılıcak ooh mis mis ilk hafta konser provalarım olmasaydı bota bırakırdım ama işte.
Kereme katılıyorum 2-3 hatta 4 gün sürecek gibi.

uLan iyiki yurtdisina ciktik oyun kapanmis ise bak :S Ins fazLa surmez.

Bence 1 hafta kapaLı kaLcak.
ps:Gecenlerdede 1gün demis 1 hafta kapaLı durmus ve gm hergün serwer bugun %100 acıLcak demis:D .

şuana kadar gördüğüm en yüksek lvl 115, sen 90 falansın değil mi? demek istediğim oyun kapanırsa 30 lvl a kadar kasmış olan birinden daha çok zararlı çıkacaksın :)

Yukarı Alt