Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
_CrazyBlade_ demiş ki:
Beyler,bence bu yaptığınız,arkadaşa yapılan bir saygısızlıktır.O kadar kişi oy werdi we seçildi,siz gelip kafama sıkacam filan :oldie: Tebrik edeceğiniz yerine kafama sıkarım diyorsunuz,gerçekten bu bana yapılsa,ayın üyesi özelliğimi geri alın derdim admine.
Tebrikler ALİcim,HAK ederek aldın,hep direkten dönüyordun,ßu sefer goLü attın :thumbsup:
Dostum emin ol bilmediğin şeyler var :wink1:

Wax Whine demiş ki:
_CrazyBlade_ demiş ki:
Beyler,bence bu yaptığınız,arkadaşa yapılan bir saygısızlıktır.O kadar kişi oy werdi we seçildi,siz gelip kafama sıkacam filan :oldie: Tebrik edeceğiniz yerine kafama sıkarım diyorsunuz,gerçekten bu bana yapılsa,ayın üyesi özelliğimi geri alın derdim admine.
Tebrikler ALİcim,HAK ederek aldın,hep direkten dönüyordun,ßu sefer goLü attın :thumbsup:
Ne gibi söylede bizde bilelim ya? Bu günümde kisme benim moralimi bozamaz ne pahasına olursa olsun. Bilmediğimiz neler varmış ben bilmiyorum hiç yoktan? Şu mutlu günümde bile espiri bile olsa yaptığınız şeylere bir bakın anlam veremedim siz verebildiniz mi acaba ya? :?

Kai

olduser
Wax Whine demiş ki:
_CrazyBlade_ demiş ki:
Abi bırak yaw,sana böyle birşey yapıldığını düşünsene,bana böyle birşey yapsalar,forumu bırakırdım açıkçası.Bilmediğim ne war,onuda anlamış değilim,alinin en yakın arkadaşlarından birisiyim,adam kötü fıkra filan koyuyor diye,bu mu yani xD

Wax Whine demiş ki:
Cenazeyi kim kaldıracak? Cemaat kalmıyor ki :D
:lol:

_CrazyBlade_ demiş ki:
O kadar kişi dediğin 29 kişi. :lol:

Ps:Söz konusu kişiye niye hakaret ettin anlamadım ama neyse. :sfff:

max-damege demiş ki:
SePPuKu Arkadaşımız bence Hakketti... bunu Az Bile Ona Bu :)
Seppuku Admin olsun. :lol:

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
@SePPuKu
Ne gibi mi? Hala bunu soruyor musun sen? asdf kasarak, boş boş konuşarak ayın üyesi mi olunuyor? Söylesene bana, kaç tane yararlı topic açtın? Ps kullanarak bir kaç kişiye imza yaptın ve onlar da sana oy verdi. Buna saygı duyarım. Ama asla ve asla bana karşı çıkma. Yoksa bu mutlu gününde seni mutsuz ederim :wink1:

Kai

olduser
Arctica demiş ki:
Wax Whine demiş ki:
Cenazeyi kim kaldıracak? Cemaat kalmıyor ki :D
:lol:

_CrazyBlade_ demiş ki:
O kadar kişi dediğin 29 kişi. :lol:

Ps:Söz konusu kişiye niye hakaret ettin anlamadım ama neyse. :sfff:

max-damege demiş ki:
SePPuKu Arkadaşımız bence Hakketti... bunu Az Bile Ona Bu :)
Seppuku Admin olsun. :lol:
Kardeş,ben kimseye hakaret etmiyorum,söylediğim şeylerde haklı olduğumu zmanla anlıyacaksın.

Wax Whine demiş ki:
@SePPuKu
Ne gibi mi? Hala bunu soruyor musun sen? asdf kasarak, boş boş konuşarak ayın üyesi mi olunuyor? Söylesene bana, kaç tane yararlı topic açtın? Ps kullanarak bir kaç kişiye imza yaptın ve onlar da sana oy verdi. Buna saygı duyarım. Ama asla ve asla bana karşı çıkma. Yoksa bu mutlu gününde seni mutsuz ederim :wink1:
Ben susuyorum konu uzayacak. :kalp:

wW kadar sevdiğim ve saygı duyduğum çok kişi yok forumda.. O yüzden wW'ye katılıyorum. SePPuKu'yu sevmediğim için değil. Ama hala ChrsNYC veya Lithium'un hakettiğini düşünüyorum.

Kardeş,ben kimseye hakaret etmiyorum,söylediğim şeylerde haklı olduğumu zmanla anlıyacaksın.
1.Kardeş gibi kelimeler kullanma bana hiç sevmem. :wink1:
2.Çok zaman geçti daha bir şey göremedik.Çok duydum ben bu lafı göreceksiniz diye ama hala ilk günkü gibi hiç bir gelişme yok...

Kai

olduser
ValkyRion demiş ki:
wW kadar sevdiğim ve saygı duyduğum çok kişi yok forumda.. O yüzden wW'ye katılıyorum. SePPuKu'yu sevmediğim için değil. Ama hala ChrsNYC veya Lithium'un hakettiğini düşünüyorum.
Kardeş,ßende karşımdaki insana saygı duyarım.Aslına bakılırsa,ChrsNYC hak etti bence,ama bu SePPuKu nun üstüne neden bu kadar çok gidiliyor,onu anlayamıyorum ? Sırf bu yüzden,Çocuk biraz mutlu olsun diye,her zman ona oyumu veriyorum.

Wahhh abi yazık ya bir ayın üyesi seçiliyor ve olanlara bak. Haketti yada haketmedi orasına karışamam ama burda kullanılan oyların sonucu var, Bizede her ne olursa olsun bu sonuca saygı duymak düşer :kalp:

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Black Rain demiş ki:
Wahhh abi yazık ya bir ayın üyesi seçiliyor ve olanlara bak. Haketti yada haketmedi orasına karışamam ama burda kullanılan oyların sonucu var, Bizede her ne olursa olsun bu sonuca saygı duymak düşer :kalp:
Ben saygısızlık yaptığımı düşünmüyorum. Sadece nedir bu Sep aşkı? Söyleyin bana, ben de bileyim. Ps'ten imza yapmakla oluyorsa dostluk..

Herkez düşüncelerini yazsın, tartışma ortamı olmasın :) Bakın yarın büyük bir gün kimse birbirini kırıp moral ve motivasyonunda bir kayıba yol açmasın :)

Yukarı Alt