konuları kilit vurmayın beyler forum sırf kilit konu direk silin .herkes zottirik zottrik konu açıyo zaten böle üyeleri banlayın ya

yhaa özür dilerm ama senden yorum isteyen oldu mu Confused bu siteye mod olarak alındılarsa bi bildikleri wardır demek ki mntıklı düşün biraz

biz kilit atıyoruz cünkü bizim direk simemiz yasak

eğer direk silersen chauncey in basına geldiği gibi bir durumda bizdende suc bulunabilir Rolling Eyes

TWEETY demiş ki:
biz kilit atıyoruz cünkü bizim direk simemiz yasak

eğer direk silersen chauncey in basına geldiği gibi bir durumda bizdende suc bulunabilir Rolling Eyes
-------------------------------------------------------------------------------------
Danışabilirsiniz mesele değil mi.Ben görüyorum ElazıgLee Kardeşim 24 saat online danış ona sil benim görüşüm

A

Anonymous

Guest
BenCe Kilit Olmamlı bu benım düşüncem önüne gelenede kilit vurulmaskı Wink

konuyu silmek marifet değil konuyu kilitleriz bir başkası konuyu okur konuyu kilitlememizdeki amacı anlar ve aynı hataya düşmez tabi anlayana Wink
Ulucay demiş ki:
konuları kilit vurmayın beyler forum sırf kilit konu direk silin .herkes zottirik zottrik konu açıyo zaten böle üyeleri banlayın ya

pfffffff

Aileden
ben ne kilit atarım ne de silerim. insana laf anlatılır laftan anlamayan insan değildir..
silmek yasak lakin kilitlemekte hiç güzel bir durum deil
tabiki gerektigi yerde kilitlenir gerektigi yerde silinir fakat gereksizse kilitlemeye gerek yoktur sitenin çöp kutusu test drive bölümüne atılır ve olay çözülür.

ElazigLee demiş ki:
ben ne kilit atarım ne de silerim. insana laf anlatılır laftan anlamayan insan değildir..
silmek yasak lakin kilitlemekte hiç güzel bir durum deil
tabiki gerektigi yerde kilitlenir gerektigi yerde silinir fakat gereksizse kilitlemeye gerek yoktur sitenin çöp kutusu test drive bölümüne atılır ve olay çözülür.
Abi ÖyLe De Test Drivera Taşıyıncada O Bölümden Tamame Gitmio Link..
"Taşındı:" Yazıo Sadece Başında..Ona Bi ÖnLem Alınsa Yada Gereksiz Topicleri Silme Yasağı Kalksa iyi Olur..

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Başlığı taşırken,önüne gelen ekrandaki tik'i kaldırırsan,taşındı yazmaz...

Yukarı Alt