str fire glavier char anlatımı;
açtımız charın sağlam olması için en başta sp ye dikkat etmemiz lazım bunun için düşük lwllarda iken sp gap yüksek gitsek iyi olabilir ben her zaman yaparım (bu pek str charlarda kullanılmaz) sp farm le uraşmaz kısaca sp gap 5 gibi bi sayıyla gideriz ondan sora belli bi lvla kadar ortalama 25 lwla kadar sadece fire ve heuksal skilleri açılır gereksiz skill harcanmaz alta bi ss koymaya çalışıcam fire ile ilgili
http://img224.imageshack.us/img224/8484 ... 984mb4.jpg
şimdi burdan ilk olarak fire serisini açıyoruz fire da açmamız gerekn skiller öncelike flame body serisi açılmalıdır buff olarak ve fire pasive açılmalıdır bunlar bizim str(phy) vuruşlarımızı arttırırlar ancak bunları direk açıldığı gibi sp verip açmak gerekmez çıktığı gibi... o kadar büyük bir önem taşımazlar ama gerçekten işe yararlar Wink ardından tekrar buf açmak istiyosak firedan açıcağımız diğer önemli buffda(zaten 2-3tane buff var :mrgreen: ) fire protection serisidir buda mag def artırır ve intlere karşı dimdik ayakta durmamızda yardımcıdır bi açıdan intin antisidir glavie fireler intlerin asıl kapışdığı charlardır str bir glaviecinin dikkat etmesi gereken diğer bir şeyde crit silahları kullanmasıdır nese konuyu saptırmayalım diğer fire skillerine bakalım :mrgreen:
http://img526.imageshack.us/img526/7520 ... 484fh5.jpg
burda gördünüz üzere fire wall adlı bir skill vardır bu isteğe bağlı açılabillr ben bunu açmadım çünkü bu skill açıldığında hareket edemezsiniz ama bu sizi mag damagelerden belli bir hp kadar korur
onun altında flame wawe vardır int charların açtığı bir nukedir kesinlikle açılmamalıdır
onun altındada ne olduğu belirsiz benimde salak gibi açtığım bi skill vardır :mrgreen: :mrgreen: europadan sora gelen bir skilldir açmassanız iyi olur boşa skill kaybı :lol: pasive kesin açılmalıdır önemlidir
NOT:fire force serisinde açtınızda fire lvlını yükseltmemeye çalışın (Ben yükselltim çünkü yeni fire açılcak Wink ) nese heuksal skillerine gelelim

HEUKSAL(burası önemli burda kafanıza göre pek skill açmasanız iyi olur)
http://img526.imageshack.us/img526/9420 ... 476jx8.jpg
burda gördünüz gibi en başta annihilating blade serisi var ben burayı açmanızı kesinlikle önermem çok güçsüz bir skilldir pekde işe yaramaz boşa skill kaybı ben sıfırlamakta oldum için açık evet onun altında gördümüz gibi fanning spear serisi var bende açık bunlar bize mag açıdan çok byük yarar sağlar 1.si mag defance verir 2.ise mag damagelere örn: nukelere block koymamızı sağlar bunlar aynı anda kullanılamaz bunların 3.ve4. skill leri ise 1ve2 nin devamıdır çok gerekli deildir bence

heuksal spear seris : bunu açmanızı öneririm güzel bir skilldir ve aynı anda yanındaki canavarlara da etki yapabilir

soul depart spear series: bu seri kesinlikle açılmalıdır glavienin en güçlü skilleriidir aynı zamanda sütun koyma ihtimali vardır vurdunuz öcü :mrgreen: yada karakter %si yükselerekten sütun yiyebilir ihtimal %si tabi 5saniye kadar oyuncu hareket edemez büyük bir avantajdır

http://img337.imageshack.us/img337/9969 ... 473zk3.jpg

gelelim ghost spear atack serisine: bu skiller önmlidir etraftaki 5rakibede işler(yakındaki)ve bu skill in sonuncularında gördümüz gibi rakiibi %35lik bir ihtimalle uzalaştırır (ilk skillde mevcut olmayan bir özellik)

chain spear atack serisi: bu glavienin combosudur önemli ve güzel bir skilldir çoklu vuruş yapmanızı sağlar ilk açıldında tek
combo açılır ama ilerleyen zamanlarda 2şer açılır güzel ve iyi damage vuran bir skilldir

flying dragon spear serisi:bu elinizdeki glavieyi yada spearı rakibe fırlatmanızı sağlar(glavie için üzülmeyin her atınızda bi glavie almanızza gerek yok geri gelio :mrgreen: )pek damage koymasada rakibi kendinize çekmede çok güzel bir skilldir

ve son olarak pasive e gelelim glavie pasive i siz onu her lvl atlattıınızda size +maximum hp vermektedir buda fazladan :mrgreen: canınızın olmasını sağlar örneğin benim kendimden 6 llwl yüksekle aynı miktarda canım var ve adam full str :

Yukarı Alt