ya pvp izledim str glavieci adam nukeciyle kapişiyo (80 lvller) glavieci snow shield bastı adamın mana 0 a indi skill vuramıyo ama açmış siz olsanız açip kullanırmısınız ?

xlarge mana potu al butun giysilerine 400 mana bas bak bakalim 0 a iniyomu bidaha :lol: snow shield cok uyuz bir skill ama koymalari cok kotu oldu oyuna tam pvp yaparken adam bi basiyo 2 dakka boyunca ne o seni ne sen onu kesebiliyosun resmen sacmalik ben ozellikle cold imbue + knock back yapan 5 li comboyu kullaniyorum snow shield acanlara :lol: 2 dakka boyunca oyaladiktan sonra duzgun bir sekilde pvp yapiliyo anca Evil or Very Mad

Jigsaw

Aileden
Ben sonuna kadar açıyorum. XL mana potu ve INT / Mana basılı kıyafetlerim ve takılarımla.

Jigsaw

Aileden
kaching demiş ki:
%50 lik snow shield açarsan 0 lanır :lolmuch:
Doğru deli pot kasman lazım. Skill tamamen savunma için yapılmış HP potuna ilave olarak MP potunu da sağlık için kullanıyorsun STR charda.

Jigsaw demiş ki:
kaching demiş ki:
%50 lik snow shield açarsan 0 lanır :lolmuch:
Doğru deli pot kasman lazım. Skill tamamen savunma için yapılmış HP potuna ilave olarak MP potunu da sağlık için kullanıyorsun STR charda.

Yoq hocam o ztn int ve hybird icin yani.Ama o 2 dk yeni patchde uzuyo galiba cunku bi full pwp izledim korea 2 dkdan kesinnnnn coktu

Glaive bi charın skilleri zaten çok mp yiyor bide %50 Snow açınca 0 a düşmesi çok dogal onun için benim tavsiyem
Blade Arrow %40 Glavie ve Bow Arrow %30 yapsın daha fazlası size kalmış
Ben full str 80 lvl blade %40 kullanıyom Large pot mp ile Yeterli bi seviye gayet dengeli ama karşıdaki zerk açtımı 0

Excrea demiş ki:
xlarge mana potu al butun giysilerine 400 mana bas bak bakalim 0 a iniyomu bidaha :lol: snow shield cok uyuz bir skill ama koymalari cok kotu oldu oyuna tam pvp yaparken adam bi basiyo 2 dakka boyunca ne o seni ne sen onu kesebiliyosun resmen sacmalik ben ozellikle cold imbue + knock back yapan 5 li comboyu kullaniyorum snow shield acanlara :lol: 2 dakka boyunca oyaladiktan sonra duzgun bir sekilde pvp yapiliyo anca Evil or Very Mad
benım ark. var str glavie itemleri mp400 int5 hepsi ama snow açınca malesef mpsi 0 iniyor anlıcangın sadece nuker olanlar snowu acabilir diğerlerinki boşş pwpde yani boş yoqsa hayvanlardan kaçarken filan kullanılabilir

kasma için snow shield adept pwp için snow shield novice i öneririm itemlerine int ve mmp bas snow shieldi öle kullana bilrsin

EnDZoNe

dogru snow bitincede yerleri temizliyor o dedigin char ... hakkaten temiz .. :lolmuch: guney topla bnm icin sarkisii int charlara hediye ediyorum durmadan ben :lolmuch: :lolmuch:

snow shield açdığın anda karşındaki sana ne kadar vurursa o kadar Mp gidior bi müddet sonra skill vuramıosun LARGE pot alıp Mp yi de %70 de basdıracaksan o başka

Ama PvP de Nukelerde olması gereken bişi die de ekliorum Razz

dedim gibi 80 ol mp int bas itelrine 9 kyı bulur mpn sonra novice istedin gibi kullan gliveciysen sadece novice kullanman yeter gidipte intensify i kullanırsan diecek sözüm yok bu durumda :lol:

kulanmasalar iyi olur.
Mp 0 landıgı için skill vuramaz; vuramayınca skillerin belkemiği olan stun u cakamaz veya ghost atıp uzaklaştıramaz.sonunda ölür!
kaching demiş ki:
ya pvp izledim str glavieci adam nukeciyle kapişiyo (80 lvller) glavieci snow shield bastı adamın mana 0 a indi skill vuramıyo ama açmış siz olsanız açip kullanırmısınız ?

just_life demiş ki:
snow shield açdığın anda karşındaki sana ne kadar vurursa o kadar Mp gidior bi müddet sonra skill vuramıosun LARGE pot alıp Mp yi de %70 de basdıracaksan o başka

Ama PvP de Nukelerde olması gereken bişi die de ekliorum Razz
karsındaki sana ne kadar vurursa o kadar gitmiyor snow shieldi ne kadar yükselttiysen o kadar gidiyor
ve strler bence snow shieldi bir kez açsın %20 sonra up yapmasın %20 her zman istediği gibi kullanabilir mp de yeter

RoyalFlush

Bilgiliyim
kesinlikle doğru

%20 lik bir str ciye yeterlidir.ama ben iyice korunmak istiyorum derseniz yükseltebilirsiniz bu durumda mp potlarını büyütmeniz gerekmektedir.

Yukarı Alt