Evet farklı bi yapılandırma düşündüm aklıma bu geldi.Artık force kullanımı chinese charlarda fazlalıkla arttı.Force bow force glavie charlar yapılandırılmaya başlandı neden force blade olmasın ki? :twisted: Ve bunun sonucunda bende bu başlıgı açtım.. eminimki hoşunuza gidecektir! :mrgreen: Evet gelelim yapılandırmamıza
Öncelikle giysi seçimi;
Armor kesinlikle olmaz :mrgreen: Protector den yanayım çünkü phy defansımız olmıycak colddaki açığı kapatmak gerekecek :wink1: Ama isterseniz setiniz iyi olması şartıyla Garment de giyebilirsiniz fazla mag defansdan zarar gelmez :wink1: Ama bende gold bol 2 set yaparım derseniz hem pro hem garm :mrgreen:
Gelelim Skillerimize ;
Kırmızı:Kesinlikle Açılmalı Turuncu:İsteğe bağlı.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.
Evet Skillerimize bunlar başka ne kaldı? :mrgreen:
Devam edeyim 30 Mastery seçeneğini size bıraktım isterseniz cold yada light açabilirsiniz ama ben colddan yanayım nedenmi? snow shield :wink1: ama druglara para veremem diyorsanız tabi light..
Not bu char için fazladan sp gerekecektir farm yapmayı unutmayın FARM iyidir :wink1: Bende şuan gaiada böyle bi char kasıyorum ve verimini almaya başladım bile Neyse umarım size bi faydam dokunmuştur.Edit:Paintten yaptıgım çok belli olmuş kusura bakmayın :mrgreen: İYİ FORUMLAR..!!Not:Tamamen Bana Aittir. :beer:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Force gerçekten revaçta olan bir mastery oldu. Pvp dışında hiç bir işe yaramasada, zaten bir tank olan-kasarken Cold ihtiyacı hissetmeyen blader için biçilmiş kaftandır bence.Charımı sattım aynı serverda bi Rogue kasıyorum bitince bıkmazda hevese gelirsem bir blader kasacağım ve kesinlikle masterylerinden biri Force olacak.Emeğine sağlık

Shooter demiş ki:
Force gerçekten revaçta olan bir mastery oldu. Pvp dışında hiç bir işe yaramasada, zaten bir tank olan-kasarken Cold ihtiyacı hissetmeyen blader için biçilmiş kaftandır bence.Charımı sattım aynı serverda bi Rogue kasıyorum bitince bıkmazda hevese gelirsem bir blader kasacağım ve kesinlikle masterylerinden biri Force olacak.Emeğine sağlık
Yorumun için sağol. :thumbsup:

carwen

Bilgiliyim
Bence bu yapılandırma sadece pvp charı içindir.
Ayrıca çok farm yapmak gerekir. ^^

Hacım acılcak butun skılerı yazmısın zaten bu bırazda sıkıysa acma olmus :D ama fire wall ve bach. ilk kıtabı bana gore gereksız yinede eline saglık

dapzar demiş ki:
Hacım acılcak butun skılerı yazmısın zaten bu bırazda sıkıysa acma olmus :D ama fire wall ve bach. ilk kıtabı bana gore gereksız yinede eline saglık
işte oyuncu farkı da buradan kaynaklanıyor zaten.

Senin gereksiz dediklerin bleed status veren skill ve Fire wall ise Wizard,intlere karşı süper bir kalkan oluyor :santa:

Xanthos demiş ki:
dapzar demiş ki:

Senin gereksiz dediklerin bleed status veren skill ve Fire wall ise Wizard,intlere karşı süper bir kalkan oluyor :santa:
Cvp vermeme gerek kalmadı :mrgreen:

ARK0 demiş ki:
işte blade yapılandırması budur ya tamamen aynı fikirdeyiz :beer:
Force diyorsun yani sende hacı.:mrgreen: Yorum için saol :mrgreen:
Arkadaşlar bi yapılandırmam daha var bundan sonra force fire cold nuker yapılandırması düşünüyorum. :mrgreen: :popcorn:

Journalist

Aileden
StillZ demiş ki:
ARK0 demiş ki:
işte blade yapılandırması budur ya tamamen aynı fikirdeyiz :beer:
Force diyorsun yani sende hacı.:mrgreen: Yorum için saol :mrgreen:
Arkadaşlar bi yapılandırmam daha var bundan sonra force fire cold nuker yapılandırması düşünüyorum. :mrgreen: :popcorn:
+
Xanthos demiş ki:
işte o tutmaz. :)
nedeni:nukerlerde force açma çünkü sen force skillerini atana kadar senin hp az olduğundan karşındaki adam yatırır seni ama blade'de çok işe yarar çünkü hem STR hem block koyabilen bir karakter olduğu için Blade'de Force kesinlikle olmalıdır fakat aynı şeyi INT karakterler için söyleyemeyiz :coffee:

Xanthos demiş ki:
dapzar demiş ki:

Bleed status pill kullananlardiçin wiz gelir ve ayrıca fire wall da blader bir e bir saldıran bir chardır fire walı acınca saldıramaz haa bow olsa cok mantıklı ama blader ıcın sadece ilk vurusta iş varıcak ben blader olsam zaten ilk atagı atmadan wızard yere yatırırım işte oyuncu farkı bu olurdu :thumbsup:

Çin çarı bana ters ama bir gün yapamacam böyle bir şey...

Güzel çalışma TEŞEKKÜRLER.. Elerine Sağlık.

Yukarı Alt