DMSTR demiş ki:
Birader bende o windows xp sp 2 yok :S ...

Bunlar var bak
windows 95

windows 98 / windows me

Windows NT 4.0 / (Service pack 5)

Windows 2000 :S
Nie Cvp Yok.Benimde Bu Arkadasın Gibi Pc Xp Ve Aynı Hatayı Alıorum.Bi arkadasımızda Xpye Göre Çözüm Yokmu Demiş Tıkla 5 sn sonra Acılır Demişsiniz.Eğer Acılsaydı O adam Nie Buraya Yazardıki.Bu Sorun Sadece Vistada Değil Xp de de Var.Üstte Göründüğü Gibi windows 98 / windows me

Windows NT 4.0 / (Service pack 5)

Windows 2000
Bunlar Var.Lütfen Bizede Yardım Edin.Pcnin Kendisi Xp sp2 zaten .Otomatik Olarak Böle Çalısıo Programlar Fakat.Acılmıo.Lütfen Bi yardımcı Olun Bizde Oynamak İstiyoruz Ecsro...

aga lar ya ben windows 7 kullanıyom direct 9.0b istiyo indiriyom diyo yüklerken bu sürümü windows 7 ye uygun deil ne yapmalıyım

saolun arkimi bu durumdan kurtardınız yha 2 gündür açamıyodu bende diyorumki araştır uğraşamam diyo ben yapamadıgım herşeyi araştırırım saolun emege saygı teşekkürler...

Dostum ben dedıklerını yaptım oyuna gırdım charachterı kurdum ve oyuna gırdıkden sonra 20 adım attım ve oyundan attı ??????? sorunu geldı . Pc kaldırmıyo dersen cok rahat kaldırıyo ozellıklerı fazlasyla iyi . ve bu soru ısaretı sorunu artık gelmıyo sadece oyundan atıyo masaustu acılıyo

Yukarı Alt