Evet arkadaşlar. Yeni gelen update sonucu oyunda bazı yenilikler yapıldı.
Bunlardan biri de Stall Network.
Şimdi Stall Network'ün ne işe yaradığını ve nasıl kullanıldığını sizlere anlatıcam.

Örneğin elixir weapon almak istiyorsunuz. Vaktiniz kısıtlı stall stall dolaşmak istmiyorsunuz.
Yapmanız gereken işlem ;

-Resim Silinmiş.
-Resim Silinmiş.
-Resim Silinmiş.
-Resim Silinmiş.
-Resim Silinmiş.

Burda çıkan tüm elixirler bulunduğunuz bölgede satılan elixirlerdir.
Ne kadar satılıyorsa burda hepsi çıkar.

Şimdi kolayca alım yapabilmemiz için ne yapmalıyız.
Örneğin 8 degree element arıyosunuz;

-Resim Silinmiş.
-Resim Silinmiş.
-Resim Silinmiş.
-Resim Silinmiş.
-Resim Silinmiş.
-Resim Silinmiş.

Burda Purchase'ye basıp Yes dedikten sonra stall dolaşmadan istediğimizi alabiliriz
Anlamadığınız yerleri sorabilirsiniz.
İyi forumlar...

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
saol cok güzel olmus da ben bisi merak ediyorum mesela stall kurduk elixir weapon satıyoz orda gözükmesi için para falan vericezmi reklam vs gibi ben %1 mi ne ole bişi duydum Rolling Eyes

Ottoman demiş ki:
saol cok güzel olmus da ben bisi merak ediyorum mesela stall kurduk elixir weapon satıyoz orda gözükmesi için para falan vericezmi reklam vs gibi ben %1 mi ne ole bişi duydum Rolling Eyes
Onu tam olarak bilmiyorum ama galiba stall a ne yazarsan o kadar gidiyor...

buarada alırken diilde satarken belli bi miktar para gidiyor sizden 2% gibi bişey o yzden mesela 20-30m luk şeyleri bu sistemle satmayın 100m lik item satacan 1-2m havaya gidecek :lol: ama arama sistemi hakkaten şahane,hele element araken acaip işe yarıyor

Evet network stall da satılanlardan %1 ini sistem sizden kesiyor. network stala kayıt olsak bile
kendi stalımızdan direkt alışveriş olursa %1 kesintiye uğramıyor. Ve mükemmel ötesi bir oaly bence bir charım sürekli stalda olduğu için bana çok yaradı hem piyasa fiyatlarını analiz açısından hemde fırsatçılık yapma şansınız yüksek. satılan değerli elemntleri ucuza bulunca kapatıyorsunuz stokçuluk bir nevi (wind 2 wind 4 earth 6 water 6 gibi).Sizinde bildiğiniz gibi en yüksek gelir stone işinden elde edilir. tabletleri ucuza kapatmaya yarıyor. Bence bu sistemdeki en harika olay.

boo

rank8
amaan %1 ucuza satarim o zmn tamamlanmis olur
100 m lik bisiyi satan adam da 1 m ine cok takmaz bence xD

benim en sevdiim yeniliklerden birde bu oldu stall stall gez zor oluodu hele 40-44 lvl arsi once git hotani gez bulamdin git dowu gezz ii ebemiz gdiodu bence cok gzl oldu bu olay mukemmel bisi

stall net workunde bulundugun sehirde olan itemlermi oluyor yoksa baska sehirde kurulan stallardamı oluyor

ellerine emegine sağlık kardesim saolasın tok taol:D:D extrabeer extrabeer kahvekeyfi

Yukarı Alt