Arkdaşlar ben srobot u kuruyom ve çalışıyor sonra bot bi giant ta doğru gidiyor ve ben onu durduruyom sonra bot birdaha devreye girmiyor hareketsiz kalıyor birdaha da çalışmıyor hiç hareket etmiyor sorun nedir bilen arkdaşlar yardımcı olsun lüt Question Confused

bence siz botun ayatlarını iyice kontrol edin çünkü ben 78 lvl blader kullanıom ve hiç bir sorun yoq :lol:

birkaç sefer bot logın de daha sonra birkaç kez auto de çalışır o da olmadı kendin 5-6 tane yaratık kes gerisini bot devam eder çalışmazsa başka yapıcakbir şey yok çıkıp tekrar gir :mrgreen:

BOSPHORUS demiş ki:
birkaç sefer bot logın de daha sonra birkaç kez auto de çalışır o da olmadı kendin 5-6 tane yaratık kes gerisini bot devam eder çalışmazsa başka yapıcakbir şey yok çıkıp tekrar gir :mrgreen:

Bi Deniyim :mrgreen:

A

Anonymous

Guest
Ya bırakın bunları Alın paralı tbot bakın keyfınıze Ne serverden düşüyor nede yavaş kasıyor valla ben aldım cok cok cokmemnunum helal olsun adamlara maxımum ötesi bot yapmıslar...

bende kı sorun da bot sehıre dondugunde alıs-verıs yapacagı NPC ye geldıgınde NPC sayfasını acıyor .. fakat alıs- verıs yapmıyor .. NOT=cantam dolu deıl + İSRObot + butun npc lerde öyle yapıyor ..

Morwena

Buralıyım
AnT_NuKeR demiş ki:
Ya bırakın bunları Alın paralı tbot bakın keyfınıze Ne serverden düşüyor nede yavaş kasıyor valla ben aldım cok cok cokmemnunum helal olsun adamlara maxımum ötesi bot yapmıslar...
paralı bot ta bide ant dc olmuyorsun demi bide rahat mı onu öğrenebilirmiyim ?

Yukarı Alt