Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Ewet ark başlıktada dediğim gibi ben oyunu ne zaman bota bırakıp okula gitsem 5 saat sonra geldiğim zaman dc yemiş üstelik çok tan yemiş yani ben evden çıkınca hemen kastığıda 1 exp felan bu hep başıma geliyo uzun süreden beri..Bağlantılarında sorunun var diyeceksiniz ama bu olay sadece charımı bota bıraktığım zaman oluyo.DC ile birlikte bağlantılarımda kopuyo.Bu konuda yardım edene çok minnetar kalacam dediğim gibi 5-6 aydan beridir var bu sorun bende

serhat67 demiş ki:
Ewet ark başlıktada dediğim gibi ben oyunu ne zaman bota bırakıp okula gitsem 5 saat sonra geldiğim zaman dc yemiş üstelik çok tan yemiş yani ben evden çıkınca hemen kastığıda 1 exp felan bu hep başıma geliyo uzun süreden beri..Bağlantılarında sorunun var diyeceksiniz ama bu olay sadece charımı bota bıraktığım zaman oluyo.DC ile birlikte bağlantılarımda kopuyo.Bu konuda yardım edene çok minnetar kalacam dediğim gibi 5-6 aydan beridir var bu sorun bende
Bunun isro bot la bir ilgisi yok öncelikle onu söyleyeyim.Senin netinle ilgili bir problem bu.

__RebelTurk__ demiş ki:
Bunun isro bot la bir ilgisi yok öncelikle onu söyleyeyim.Senin netinle ilgili bir problem bu.
Alakası yok :D
4 gün pc başındaydım dc yemedi markete gittim dc yedi :lol: Makina ile insan arasındaki mistik bağdan kaynaklanıyo bence :D

Alakası yok :D
4 gün pc başındaydım dc yemedi markete gittim dc yedi :lol: Makina ile insan arasındaki mistik bağdan kaynaklanıyo bence :D[/quote]Dostum her şekilde bağlantılarımı kontrol ettirim çok güzel bağlantın var dediler.Hem şaka bi yana ben pc nin başında durduğum zaman gerçekten gitmiyo ya anlamdım demek bvaşka bişey var yani dmek istediğim pc yi kullanmadığın zaman bağlantılar otamatikman mı gidiyo :lol:

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt