Kendini Çok mu? akılı Sanıyosun Bi Dene sen Çalışıyor De Cracki Bizimle Paylaş... Yapıypan bi iyilik sonuna kadar yap... kahvekeyfi

L3th4L demiş ki:
Evet BeyLer SroBot'un Crack'ni buLdum Ama Siteye üye oLmak ParaLı Mad

Link http://www.ddlspot.com/srobot-crack-cra ... nload.html

SağLam Bi Sitedir.. ama MaLesef üyeLiğim yok..

Üye oLan ArkadaşLar Varsa DownLoad Edip PayLaşıma VerseLer İyi oLur :)

A

Anonymous

Guest
By_ACI demiş ki:
Kendini Çok mu? akılı Sanıyosun Bi Dene sen Çalışıyor De Cracki Bizimle Paylaş... Yapıypan bi iyilik sonuna kadar yap... kahvekeyfi

L3th4L demiş ki:
Evet BeyLer SroBot'un Crack'ni buLdum Ama Siteye üye oLmak ParaLı Mad

Link http://www.ddlspot.com/srobot-crack-cra ... nload.html

SağLam Bi Sitedir.. ama MaLesef üyeLiğim yok..

Üye oLan ArkadaşLar Varsa DownLoad Edip PayLaşıma VerseLer İyi oLur :)

:) ÖyLe bi Niyetim Olsaydı Direk DownLoad Link Verirdim ! Sitenin Adı beLLi Zaten İstiyen inanır İstiyen İnanmaz!.. www.ddlspot.com a Bakın.. Site Orasıdır..

kardeşim sen ilk önce imzanı değiştir böyle şeyleri marifet gibi resimlerini vs... koyma ok

A

Anonymous

Guest
486dx4 demiş ki:
İ LOWE YOU KEYLOGGER

Hey aLLam Ya Ezik :) beLLi Senin İnternette doLaşamadığın.. SiteLerin Adını biLmediğinde beLLi :) Eğerki Onda KeyLoger Yada Trojen Vs Vs oLsaydı Şuan Bu Konu kiLitLenmiş.. Bende banLanmış Durumda oLurdum... Konu kiLitLenmedi.. Ve Bende haLa burdayım.. + İster İnan İster İnanma ...

A

Anonymous

Guest
BlacK demiş ki:
kardeşim sen ilk önce imzanı değiştir böyle şeyleri marifet gibi resimlerini vs... koyma ok

Sen Neden İmzanı Değiştirmiyorsun ?

Zefk Demi...

Benimkide Bi Zefktir Wink

Jigsaw

Aileden
O siteden zarar gelmedi bana hiç nerdeyse tüm indirdiğim oyunların crackini ordan çekerim. Ama yeni yapmışlar bu üyelik olayını herhalde.

bırakın bu işleri yha tbot rulezzz çok güzel vala ne client sorunu var ne bişey bitek şu dc olmasa dahada ii olcak ama nese dedğim gibi tbot rulezzz :mrgreen:

Yukarı Alt