- Resim Silinmiş.

Sro_Clienti attım ama yine aynı hata :S

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
görsel anlatım hazırladım upload ediyorum 1 sn
- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
kardeş onları bizde biliyoruz ama öle yapıncada omluyor aynı hata bendede var biln biri ltfen açıklasın :(

Update i deneyin ondan sonra botun versiyonunu yenileyin.
Ve en son olarakda sro_client ın yerini tekrardan gösteriniz...

Arkdaş o hatayı ara sıra sürüm yenilendiğinde bendede oluo, 3,4 defa sbotu açıp kapatıp dene start de girio en sonunda bende

Aynı Hatayı 28.09.2010 Oyun Güncellemesinden Sonra Yeni Gelen S Bot V1.79 sürümü geldikten sonra aynı hata bende de oldu 2 gündür uğraşıyom ve halen kesin bir çözüm bulamadım tüm denilen çözümleri yaptım ama olmadı lütfen acil yardım edin

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
kuzum hatanın çözümü basit.

sbotunuzu silin, yeniden indirin rardan masaüstüne çıkartın sonrasında sro içerisinde oluşturduğunuz sbot1 klasörüne yapıştırın ayarlarınızı düzgünce yapın makinaya ve modeme res atın sonrasında joymax'in sitesine girip sbotu çalıştırın tık diye girecektir 8)

Admin ben aynısı yapıyorum ama gene aynı hatayı veriyor lütfen yardımcı olurmusun kafayı yiyeceğim pffffff :SSSSSS :!!&%&! eekd1 :confused1:

admin yardım lütfen
Error! Couldn't find sro_client.exe. Please set correct path via settings.
Starting of sro_client.exe failed!
botum bu hatayı veriyor Silkroad dosyasını settingsden belirtiyorum ama yinede bu hatayı veriyor normalden açıncada hata veriyor yardım edin lütfen 2 gündür zor durumdayım çarıma giremiyorum yardım

Yukarı Alt