Yukie

Bu program her türlü pencerenizi saklamaya yarar. Buna SRO pencereleride dahildir. Botu olmayan ve bazen SRO'nun bilgisayarda kendini sürekli öne almaya çalışmasından dolayı çalışmalarınıza sıkıntı getirmesin bu program ile son verebiliyoruz.

Download
http://www.window-hide.com/downloads/window-hide-tool-2.0.exe
Download

- Resim Silinmiş.
Buna tıkladığımızda tüm pencereler gizlenir.

- Resim Silinmiş.

Buraya Sistem Tray'a sağ tıklayıp Preferences menüsüne tıkladığımızda açılacaktır.

Buradanda kısayol gizlemek istediğiniz zaman Hide window kısmına istediğiniz tuş kombinasyonuna ayarlayabilirsiniz (örn: ben Ctrl + H ye ayarladım) ve ayarladığınız kombinasyona bastığınız anda o anda açık ve seçili olan pencere gizlenir hale gelmektedir.Aynı şekilde kısayol ile geri açmak için geri show window kısmına gizlemede olduğu gibi bir başka kombinasyon yapılır (örn: ben Ctrl + J ye ayarladım)Kombinasyona bastığınız anda en son gizlediğiniz pencere açılır.

- Resim Silinmiş.
Eğer başka gizlenmiş bir pencere açmak istiyorsanız, Sistem Tay kısmındaki sembole yine sağ tıklayarak; buradaki menüden gizlemiş olduğunuz pencerelerden herhangi 1 tanesini geri görünür hale getirebiliyorsunuz.

- Resim Silinmiş.
Aynı yol üzerinde show all windows seçeneği ile tüm gizlenmiş olan pencereleri açabiliyorsunuz.

Bu başlığı okuyan ve yorum herkese teşekkürler. :thumbsup:

PS: Ancak aramama rağmen bulamadım. Verilmişse özür dilerim sin:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Yukarı Alt