Botla multi kasılıyor mu? Bana biraz bilgi verirseniz gelebilirim. Nereden indiriyoruz, bot serbest sanırım, botu nereden indiriyoruz?

Mbot linki çalışmıyor sanırım. :)

Kayıt oldum, indiriyorum. Yardımcı olursunuz artık. :P

Edit: Şimdi açıldı. :)

Tek bir sorum daha kaldı, demek istediğim ben örneğin bir blader açtım, bir de wizard. İkisini de botla kasabiliyor muyum, mbot buna izin veriyor mu?

Buralardan uzak kaldım biraz, kusuruma bakma. :)

Bu mesaj NoMoreLove rumuzlu uyeden alinti yapildi
NoMoreLove demiş ki:
Tek bir sorum daha kaldı, demek istediğim ben örneğin bir blader açtım, bir de wizard. İkisini de botla kasabiliyor muyum, mbot buna izin veriyor mu?

Buralardan uzak kaldım biraz, kusuruma bakma. :)
Yok estafurullah ne demek , 4 char aynı anda açabiliyorsun. Tek yapman gereken şey , mbot için farklı klasörler oluşturmaktır :thumbsup:

Emek sw değil mi + basma rateleri filan ex ratesi nasıl ? Tam anlamıyla emek sw mı ? Zorluk derecesi nasıl

ooo :D Bizi bekle SROTR geliyoruz link verir misin. + Basması zor olacak ki + basarken çıldırmamız lazım işte bu oyuna bağlıyor bizi bende bunu çok seviyorum teşkürler paylaştığın için

Arkadaşlar yeni gelecek herkese yardım kapım daima açık :) Oyuna gelip bu nick ten bana ulaşabilirsiniz. 106 lvl im. Ama ulaşan arkadaşlar bu siteden geldiklerini belirtirlerse sevinirim :D

Bu mesaj Roux rumuzlu uyeden alinti yapildi
Roux demiş ki:
Arkadaşlar yeni gelecek herkese yardım kapım daima açık :) Oyuna gelip bu nick ten bana ulaşabilirsiniz. 106 lvl im. Ama ulaşan arkadaşlar bu siteden geldiklerini belirtirlerse sevinirim :D
Teşekkür ederiz , WestCity Guildine bekleriz. Extraloob ailesi olarak hepimiz buradayız :thumbsup:

Açtım, wizard/cleric olucak ilk karakterim. CloudCake, level 14, takılıyorum öyle. :D

EDIT: 35m'imi isterim. :mrgreen:

Bu mesaj NoMoreLove rumuzlu uyeden alinti yapildi
NoMoreLove demiş ki:
Açtım, wizard/cleric olucak ilk karakterim. CloudCake, level 14, takılıyorum öyle. :D

EDIT: 35m'imi isterim. :mrgreen:
Hoşgeldin kardeşim Aramıza :muck:

EDIT : 35m mi o ne Yok öyle birşey :mrgreen:

Yukarı Alt