Morwena

Buralıyım
Program Silkroad ı alta alır alta indirirz ancak Sinthax gibi deildir !

Yani Cpu yu düşürür !

Screen çekme özelliği var video çekme özelliği var !

Silkroadı masaüstüne getirir tekrar max yapabilir !

Çoğu özellik ve extraları mevcuttur !

Ben eski bi versionunu kullanmıştım ama gereksiz bişidi.
Silkroad ı simge durumuna küçültmek için bi programa zaten ihtiyaç yok, ekran görüntüsü çekmek için daha güzel programlar var. Bunların dışında bi özellik eklendiyse sonradan bilmiorum.

Morwena

Buralıyım
allah alla normalde silkroad nasıl cpu yiyo biliyo musun sen :lol: bilmessin işte bu program silkroad alta indirio ve cpu çok çok düşürüo

Dediğim gibi bunun için bi programa ihtiyaç yok. Simge durumuna küçültmek için alt+ctrl+del de uygulamalar sekmesine gel, SRO_Client a sağ tıkla ve simge durumuna küçült e bas. Bu arada cpu kullanımın çok fazlaysa başka nedenleri de olabilir. İşlemler sekmesinden de cpu yu hangi programın ne kadar kullandığını görebilirsin.

Morwena

Buralıyım
öyle yapınca olmuyor kardeşim allah alla bu program silkroadı alta alıp cpu düşültüyo hiç bir program çalıştırmadan denedim ...

Morwena demiş ki:
öyle yapınca olmuyor kardeşim allah alla bu program silkroadı alta alıp cpu düşültüyo hiç bir program çalıştırmadan denedim ...
Benim dediğim yöntemde cpu kullanımı düşmüosa senin pc de bi gariplik var.

Morwena

Buralıyım
tmm ya tartışma çıkarma işte allah alla olmuyo yapan varsa ona aferin :lol:

Ne tip bi tartışma çıktı?
Bu arada cidden ikimizden birinin pc sinde bi gariplik var. Ben kendi yöntemimle simge durumuna küçültüorum ve cpu kullanımı düşüor. Herkesde de böle olduğunu sanıordum.
Biz en iyisi şöle yapalım, bu konuya bakanlardan rica edelim; sro yu benim dediğim şekilde simge durumuna küçültmeyi denesinler ve cpu kullanımının düşüp düşmediğini bildirsinler. Bölece hangimizde bi sorun olduğu anlaşılır ve sorun kimdeyse donanım-yazılım bölümüne gidip bu sorunun nasıl çözüleceğini sorar.

arkadasın demek istedigi herhalde görev cubugundan kaybediyo yani
görev cubugundan SRO_client yazmıyo Idea

Bason demiş ki:
Ben eski bi versionunu kullanmıştım ama gereksiz bişidi.
Silkroad ı simge durumuna küçültmek için bi programa zaten ihtiyaç yok, ekran görüntüsü çekmek için daha güzel programlar var. Bunların dışında bi özellik eklendiyse sonradan bilmiorum.
eet dediğin yöntemle cpu düşüo

selamlar...
Sro_Client alta indiği zaman haliyle CPU düşer ve CPU düşük bir şekilde Sro_client arka planda çalışmaya devam eder...

Bellek kullanımı ise pc'e ve server'e bağlıdır ..Örn:char ıssız kimsenin olmadığı ve server in boş olduğu bi zamanda kasıldığında bellek kullanımı çok düşer..bellek kullanımını düşüren faktörler ise server yoğunluğu ve fazla playerin olmadığı bölgelerdir bir düşüren diğer etken ise fanların ve kartların temizliğine bağlıdır(yani pc temizliği)

yardımcı olduysam ne mutlu detective

Yukarı Alt