Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Meraklanmayın siz , naaptıgImı iyi biliyorum ama :lol: Glavier fan storm kullanırken +0 npc sword la 3 nuke Wink ve light nuke lvl1 , 56 metoor lvl1 sace 43 nukesı lvl 12... Neyse milletin bırak demesiylede olmuo :lol: ben gücümü biliom :lol:

_AkaN_TurkeR_ demiş ki:
3nToX demiş ki:
güzel

kaça kaç hybrid?

Kaça kaç oldugunu bende bilmiyorum :lol: lvl 48 ten 63 e kadar arasıra 2 str 1 str 3 str felan basmıstım...
looooollll :lolmuch:
o char bitmiş 80 de hiçbirşey yapamazsın sana söyleyeyim 80 de 75 lik int den tek alırsın söyleyeyim :)

JasonWalker demiş ki:
_AkaN_TurkeR_ demiş ki:
3nToX demiş ki:
güzel

kaça kaç hybrid?

Kaça kaç oldugunu bende bilmiyorum :lol: lvl 48 ten 63 e kadar arasıra 2 str 1 str 3 str felan basmıstım...
looooollll :lolmuch:
o char bitmiş 80 de hiçbirşey yapamazsın sana söyleyeyim 80 de 75 lik int den tek alırsın söyleyeyim :)
Göreceeez!! neden oyleyse suan 64 +3 ( bende 64 tüm ) 64 +3 full int armor adam thieftim oda hunter.. bunları hep geliolar kesıom geliolar tek nuke 6k kesıom geliolar kesıom... bana vurdugu şey 3.5k 3.2k ... bence benim çarımı bana ögretme canm !!!!!!!!! Hhahahahhhhhhhhhhhhhh...!!

King_Turk Le kapısıoduk bi nuker ( 60 lvl mine spear ) bna light nuke attı kinge benden sıcradı nuke king yatmıstı!! ben ayakta :lol:
Yeterli galiba bu lvl için.. 80de ne olacaına suandan cıkan sonuc belli, tabiki boyle olmicak ama suan heuksal 41 lvl light 55 lvl cold 40 .. yani ezikgin onde gideni boyleyse 80 de farmlıyınca... fazla atıp tutmayak!!!

bannedddd

Buralıyım
akanturker oyuna başladığın ilk charın cok şey biliyormus gibi şeyler yazma istersen. Wink kaca kac verdiğini bilmiyorsun öylesine veriyorsun bir cacık olmaz öyle charlardan. zaten hybird yapılandırma zor ve dikkat gerektirir sallamasyon olunca püfff olur ucar gider... Wink :lolmuch:

Hahahahahah!!! Gorecez , , , sallasan bile hybrit spear dır... heuksal 80 cold 80 kim beni yenecek sen soyle bari ??? heh... str adamla kapıscam herif snow yakarsa bunun mana biter sonrada hp biter :lol: yenilmez + tanker : spear nuker
hybrit maybrit hiçbir çar ucup gitmez.. umudu kestigin zaman çarın ölmüş demektir... peeh...

_AkaN_TurkeR_ demiş ki:
Hahahahahah!!! Gorecez , , , sallasan bile hybrit spear dır... heuksal 80 cold 80 kim beni yenecek sen soyle bari ??? heh... str adamla kapıscam herif snow yakarsa bunun mana biter sonrada hp biter :lol: yenilmez + tanker : spear nuker
hybrit maybrit hiçbir çar ucup gitmez.. umudu kestigin zaman çarın ölmüş demektir... peeh...
peki seninki nasıl bir hybird ? 44 de başka bişey vermişin bilmemne yapmışın sence hala nasıl tank olabilir ? Güldürme lütfen insanı .. 80 ol . farmını bitir. 76 lv int ile kapış. videosunu çek buraya gönder . ok ?

_AkaN_TurkeR_ demiş ki:
ne 76 inti ?? alay ettinizi sanıonuz belki ama yanlıs.. 80de 76 nukere dokundummu ölür diyebilirim.. 80 farmlı glavierlerle kapısıcam right... 80 olim biii
bi ara düzenegini hazırla kapısalım

MeLiK demiş ki:
_AkaN_TurkeR_ demiş ki:
ne 76 inti ?? alay ettinizi sanıonuz belki ama yanlıs.. 80de 76 nukere dokundummu ölür diyebilirim.. 80 farmlı glavierlerle kapısıcam right... 80 olim biii
bi ara düzenegini hazırla kapısalım

Sana düzenek : 80 olacaz.. ben fire wall ( son ) snow shield ( son ) heuksal ( son ) ve heuksaldakı bloody demon storm'u full farmed yapacam...
işte düzenek.

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt