Kalkandelen

Bilgiliyim
Takımı
Besiktas
ibot deme bana :D az önce oyundan cıktım yükledim ibotu deneyim dedim olmadı şimdi de oyuna giremiyorum delirdim artık ondamı oldu oyundanmı bendenmi çözemedim sildim baştan yüklüyorum silkroadr yi artık en iyi sbot o cıkana kadar beklemek :wink1:

media patcher kullandıysan o yüzden giremiyorsundur
bottaki media patcher silkroad-r ile uyumlu değil bende açamadım sildim tekrar kurdum

şimdi herkese güzel geliyor fakat bu oyun botla bütünleşmiş ayıramazsın... madem 120 level koyuyorsun botta koyacaksın

tenpanter demiş ki:
Exezoris demiş ki:
şimdi herkese güzel geliyor fakat bu oyun botla bütünleşmiş ayıramazsın... madem 120 level koyuyorsun botta koyacaksın
extra görev npcleri boşuna koyulmadı botu kaldırıp görevlerle level almayı kolay bir hale getirebilirler.

Silkroadta zaten bot var.Burda olmaması lazım.
bot nedir bunu bilenler botun faydasınıda iyi bilirler
eğer botsuz oynayıp saatlerce parmaklarımı ağrıtayım sandayle koltuk vs. ile bir bütün olayım hiçbir sosyal aktiviteye katılmayayım dışardaki hayattan bi haber yaşıyayım ve bunun gibi şeylerden uzak yaşayabilirim diyen biri için elbette bot olmasın bilgisayar başında doya doya yaşayın.Ama ben böyle olamam yeri geldiğinde oyuna bakarım yeri geldiğinde diğer işlerime bakarım bot olursa ikisinide aksatmam.Gold bot dışındaki her bot kullanımından yanayım.
İyi forumlar...

WaTCHMaN demiş ki:
tenpanter demiş ki:
Exezoris demiş ki:
extra görev npcleri boşuna koyulmadı botu kaldırıp görevlerle level almayı kolay bir hale getirebilirler.

Silkroadta zaten bot var.Burda olmaması lazım.
bot nedir bunu bilenler botun faydasınıda iyi bilirler
eğer botsuz oynayıp saatlerce parmaklarımı ağrıtayım sandayle koltuk vs. ile bir bütün olayım hiçbir sosyal aktiviteye katılmayayım dışardaki hayattan bi haber yaşıyayım ve bunun gibi şeylerden uzak yaşayabilirim diyen biri için elbette bot olmasın bilgisayar başında doya doya yaşayın.Ama ben böyle olamam yeri geldiğinde oyuna bakarım yeri geldiğinde diğer işlerime bakarım bot olursa ikisinide aksatmam.Gold bot dışındaki her bot kullanımından yanayım.
İyi forumlar...
o istediklerinin hepsi silkroadta zaten var :coffee:

sadece zevk aldıktan sonra günde 1 saatte oynayabilirsin oyun deyince illede bütün günümüzü bilgisayar başında asosyal olarak geçirmek zorunda olduğumuzu nerden çıkardın?

Ben 1-2 saat oynasam bana yeter yeter ki haz alıyım.

Zaten dediğim gibi o istediklerinin hepsi silkroadta var onu oynayabilirsiniz.

Botla kasmak isteyen silkroada oynar, botsuz oynamak isteyen de silkroad r oynar.

Bence gayet makul zaten silkroad botla yeterince kirlendi ve sıkıcı bir hal aldı bu serveride aynı şekilde kirletirsek ne anlamı kaldı?

Önümüzde ki günlerde umarım Silkroad-R de botun yasaklandığını görürüz.

Yukarı Alt