A

Anonymous

Guest
işte bu zaman başladım oyuna :mrgreen: ne noobduk ya ilk oynadıımısda extraokk

hey gidi gunler ya ne güzel günlerdi onlar aferim akıl edip cekmisin bak ben basldıgım 4 server vardı ilk charım babelde 16 lv di:D okcu

hey gidi gunler ya ne güzel günlerdi onlar aferim akıl edip cekmisin bak ben basldıgım 4 server vardı ilk charım babelde 16 lv di:D okcu

vallahi ya ama ben daha eskiyim daha yüksek char yok :mrgreen: ben başladımda oasis fln new di hatta bendee ilk troydaydım bende 7-8 e kadar manyang kesmiştim hep hp önemli canım artsın diodum hatta mana kullanmayı skill atmayı açmayı bilmiodum :mrgreen: bide şöle biş vardı ben yeohaların orayı geçilmez sanardım tabi o zamanlar o kadar oynuyan yok herkes yeni baktım bazı kişiler geçio ben ne zaman denesem ölüom :mrgreen: ne noobduk valahi ya şimdi 63de niya kesiorum :lolmuch:

hey gidi günler be , aynı bu zamanda başlamıştım greece new idi, lv8-9 a kadar mangyag larda kasmak mı dersiniz, 3 imbue yu birden up lamak mı dersin, str arttıkça int e , int arttıkça str ye vermek mi dersin, o zamanlar oyun ne güzeldi her "hi" yazdığından cevap alırdın bot vardı ama herkes kullanmazdı vietnamlılarda vardı sadece, yeoha larında "şeytanın evi " yazdığı için geçilmez sanırdım, tg den sos düşer sanırdım, hatta TigerGirl ü bir oyuncu sanırdım ama niye x kesti dendiğini anlamazdım :mrgreen: 2-3 kere üstüste isyu kesen adam kral olurdu, troy da 64 sos weapon ya 4 yada 5 tane idi, çok iyi hatırlıyorum LazyOrMie diye bi eleman ve Aidan diye biri boyuna isyu keserdi ikisindede sos +5 vardı detective AHHH AHHH

eski günler süperdi 20 lvlden sonra oyun bitiyor sanıyodum 20 yaptım oyuna kac ay hiç girmedim afeye bir baktım 37 lvl cahr dedim nasıl kastı 37 lvl daha sonra bana ögretti sroyu o günden beri takılıyoz ilk serverım athensti

A

Anonymous

Guest
StarkDrache demiş ki:
Kim Ne Derse Desin Oyunun ilk günleri 80 Lv olupta pvp yapmaktan daha zevkli Cool
Shocked Shocked
kesinlikle katılıyorm ben ilk oynadıım da türk yoktu nerdese okcu açmıstım babelde hybird 10 lvl a kadar statsız gittim sonra eşit eşit verdim bi ona bi ona :lol:o charla 22 lvl oldum3 degree yani 4 degree leri görünce ne kadoar özeniodm yaf

Ben başladıgımda Venice yeni açılmıştı daha.İlk charımı Lv 37 ye kada rkasabilmiştim.herkesin yaptıgı gibi HP ile MP yi biri azaldıkça digerine verirdim. :lol: .O zmanlar ilk defa Wolf görmüştüm .Alayım die Lv 18-20 arası Chaki leri mp pot kullanmadan kesiyodum.Hatta oranını bile hesaplamıştım 4 tane kesince oturup dolduruyodum . Lv 20 de 1m para oldu.gitti bi wolf aldım.sonra çıkan itemlere stall açtım butun gun wolf un kapatıldıgını bilmiyoruz tabi wolfta açık kalmış :mrgreen: .bi geldim wolf yoq ortalıkta. O zmanlar Thief-hunter falanda bilmiyoz.Ama kara kara admaları görünce hep kaçardım beni soyarlar die :mrgreen: .heralde dedim stalın yanında açık kalınca wolf kara adamlar çaldı :mrgreen: .Çok uzulmüştüm o gün.Mesela ilk defa water ghostlara gittim Lv8 olmuştum,hani posion status oluyosun ya baktım char yemyeşil oldu,hemen arkadaşları çagırdım hava atıyom benim char ne gusel parlıyo sizinkiler parlamıyo die :mrgreen: Ahh ulan ahh ne gusel gunlerdi. Bot çıkdı mertlk bozuldu arkadaş.. :mrgreen:

KraL_ demiş ki:
Ben başladıgımda Venice yeni açılmıştı daha.İlk charımı Lv 37 ye kada rkasabilmiştim.herkesin yaptıgı gibi HP ile MP yi biri azaldıkça digerine verirdim. :lol: .O zmanlar ilk defa Wolf görmüştüm .Alayım die Lv 18-20 arası Chaki leri mp pot kullanmadan kesiyodum.Hatta oranını bile hesaplamıştım 4 tane kesince oturup dolduruyodum . Lv 20 de 1m para oldu.gitti bi wolf aldım.sonra çıkan itemlere stall açtım butun gun wolf un kapatıldıgını bilmiyoruz tabi wolfta açık kalmış :mrgreen: .bi geldim wolf yoq ortalıkta. O zmanlar Thief-hunter falanda bilmiyoz.Ama kara kara admaları görünce hep kaçardım beni soyarlar die :mrgreen: .heralde dedim stalın yanında açık kalınca wolf kara adamlar çaldı :mrgreen: .Çok uzulmüştüm o gün.Mesela ilk defa water ghostlara gittim Lv8 olmuştum,hani posion status oluyosun ya baktım char yemyeşil oldu,hemen arkadaşları çagırdım hava atıyom benim char ne gusel parlıyo sizinkiler parlamıyo die :mrgreen: Ahh ulan ahh ne gusel gunlerdi. Bot çıkdı mertlk bozuldu arkadaş.. :mrgreen:
wolf un geldiği big update ten sonra arkadaşla dw stablede buluşalım dedik , bulamadık birbirimizi :mrgreen:

Yukarı Alt