Arkadaslar sizde acaba oluyormu bilmiyorum. Herhangi bi job suit ile teleport olursam oyun direk atiyor. Fakat normal bi sekilde teleport olursam hic bir sorun yok acaba neden beni job suit ile teleport oldugumda oyundan direk atiyor ve nasil cozerim tesekkurler tekrar

fakat bu herkeste olmuyor ki herkeste olsa bi bug olayi diye dusunebiliriz. Ama bende olyor guilde diger arkadaslarda olmuyor ornegin

Benim 2 tane arkadas Var Bana Diyordu Teleport sorunun Çözdüm AMa thef suit ile Olamıyorum banada böle dediler İlkdefa sende ve arkadaslarda gördüm..

bende trader suit ile teleport oldugumda her seferinde direk oyun atiyor ama normal bi sekilde teleport oldugumda hic bi sorun yok anlamadim gitti

ilk kez mi oyle bir sorunla karsilasti acaba forum :lol: kimse bilmiyor sanirim

pfffffff

Aileden
Drachegirl demiş ki:
fakat bu herkeste olmuyor ki herkeste olsa bi bug olayi diye dusunebiliriz. Ama bende olyor guilde diger arkadaslarda olmuyor ornegin
Bug olayıda herkezde olmaz
bu bir bugdur öyle birşeyin olması senden kaynaklanmayacagına ve oyununda böyle bir kuralı olmayacagına göre bir bug
gelecek updatelerde çözüme ulaştırılır.

ya bişey soracam bende bottA tam pot almayay geldiğinde direk masaüstüne atıo bunun bi çözümü varmı tşekkürler...

ElazigLee demiş ki:
Drachegirl demiş ki:
Bug olayıda herkezde olmaz
bu bir bugdur öyle birşeyin olması senden kaynaklanmayacagına ve oyununda böyle bir kuralı olmayacagına göre bir bug
gelecek updatelerde çözüme ulaştırılır.
saol ne cok sert elestiriler di wuuuw dondum kaldim

eskiden trader takılıyken ve kervan varken ısınlanamıyorduk ya

şimdi ise kervan olsada olmasada ısınlanırken sorun yasamamızın sebebi o Wink

Yukarı Alt