Potçunun önünden başlattıktan sonra diğer NPC lerede gidicez mi silahı tamir için felan yoksa direk kasma alanınamı dediklerini yapıyorum ama buffları basıp bekliyor öyle:D

Edit:Sorun halledildi

Ben vistada rahat kullanıyordum.bugün normal yine girdim ama çarın hp mpsini yanlış gösteriyorum.Çar ile yürüyorum botta x y yi yanlış gösteriyor mp harcıyorum %100 gösterior neden olabilir?

Mopneet

@Chainsaw
her şeyi aldıktan sonra potçuya git, start recording de donwhang'e ışınlan ve oradan kasma yerine git.

@berkayim
idk.

berkayim9 demiş ki:
Ben vistada rahat kullanıyordum.bugün normal yine girdim ama çarın hp mpsini yanlış gösteriyorum.Çar ile yürüyorum botta x y yi yanlış gösteriyor mp harcıyorum %100 gösterior neden olabilir?
Baştan ayarla belki bi hata oluşmuştur baştan yap öyle dene ayarları

ya ben normal kullanıyordum bir kere daha olmuştu o zaman pc ye res atmıştım olmamıştı.Biraz zaman geçti deneyim dedim düzelmişti kendi kendine bunda 3 gün oluyor kasamıyorum:S

kardeş hotanda pot alamaya gidiyor alıyor bot hata raporu veriyor

Ps:bende bankaya gidince itemleri koyuyuor

gayet güzel çalışıyordu,fakat artık sadece imbue basıyor ne mob seçiyor nede atack yapıyor sadece buffları basıp olduğu yerde imbue basıyor.

shneZee demiş ki:
gayet güzel çalışıyordu,fakat artık sadece imbue basıyor ne mob seçiyor nede atack yapıyor sadece buffları basıp olduğu yerde imbue basıyor.
Kascağın yere gittikten SOnra botu durdurup Configsden Get Coordinates e bas Ve Olduğun Yerde Start'a bas Radius u Cok buyuk yazma.

ozgur055 demiş ki:
shneZee demiş ki:
Kascağın yere gittikten SOnra botu durdurup Configsden Get Coordinates e bas Ve Olduğun Yerde Start'a bas Radius u Cok buyuk yazma.
denemiştim onları,bu sefer ki farklı bi durum anlıyamadım :think:

Alekto demiş ki:
kardeş hotanda pot alamaya gidiyor alıyor bot hata raporu veriyor

Ps:bende bankaya gidince itemleri koyuyuor
Aynı Sorun Bendede Var Potçuda Bot hata veriyor Ve kapanıyor ''SRO-DB.de BoT Çalışmayı Durdurdu.''

shneZee demiş ki:
ozgur055 demiş ki:
shneZee demiş ki:
denemiştim onları,bu sefer ki farklı bi durum anlıyamadım :think:
Hmm Masaüstü Ekran boyutuyla Oyun Boyutu Aynı Dimi? ''1280-1024''

ya kardeşim ellerine sağlık çok süper bir bot kasıyorum iki gündür ama bugün yeni skiller ekledim ayarlarını yaptım ama buff ları basıyor sonra köşede ınvalıd target yada cannot find target tarzı yazılar çıkıyo saldırmıyor canavarlara ne yapmam lazım yardım edermisinizz lütfennnn pray:

Sanrım herkeste var bende şimdi sorcaktım neden oluyo bu diye nasıl yapıyolarda çalışan bot bozuluyor anlamıyorum :)

Yukarı Alt