TurkBoy demiş ki:
loaderde starta bastığımda bağlantı hatası alıyorum neden olabılır

bak loader da redirect yazan yer sayılar var ya..127.0.0.1 geri kalan tamamını sil
ve alt boş olan tarafa 15778 yaz direk arlarında nokta yok olmuyacak
bu şekilde yaparsan olur kesin

ya bu loader 3 5 kere deniyo sonra denemiyo hep request user confirmation bekliyo hep öle kalıyo denemiyo sonra çıkıp baştan açmak zorunda kalıyoz başka loader la giirncede bot çalışmıyo çözüm üretsin bilgili arkadaşlar lütfen

şöyle bir sorun var oyuna loaderden şu şekilde giriyorum herşey normalken 7 Access denied diyor bot kapanıyor ve Ms-dos ekranında bunlar yazıyor. Oyuna girer girmez hemen oluyo. önceden sorunsuz kullanırken neden böyle oldu anlamadım :(

Takımı
Galatasaray
/Crack ve link günceldir , purchase hatası tamamiyle kaldırılmıştır. ^^

son checkten sonra çaılışıyormu ? ? ? ? ben sürekli dissconnect hatası alıyordum ? ? ?

ya gırıyorum loaderden 3-4 kere tıkladıktan sonra request ınformatıon yazısı çıkıyor ole beklıyom sonra hıcbısey gelmeden gıdıyor basıyom yıne entere yıne beklıyom oyuna gırmyıor yanı lutfen cevap verın yaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Takımı
Galatasaray
kismet_38 demiş ki:
ya gırıyorum loaderden 3-4 kere tıkladıktan sonra request ınformatıon yazısı çıkıyor ole beklıyom sonra hıcbısey gelmeden gıdıyor basıyom yıne entere yıne beklıyom oyuna gırmyıor yanı lutfen cevap verın yaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tek tık girmen lazım en kolay yolu bu

bir kaç kişi yeni loader yoluyla bottan gire bilyor bende yaptım oyuan giriyor ama botun skilleri fln hiç gelmiyor ama oyunda 4 5 kişiye rastladım adminler bunla ilgili bi araştırma yaprsanız sevinirm

Yukarı Alt