54 lvl wizard çarım var ve planar'larda kastırmam gerekiyor ishade çok yavaş olur. Hotanda veya hotandan çıkarken sro'bota noise bastırmam gerek yardımcı olur musunuz!

Prada

dikkafa demiş ki:
54 lvl wizard çarım var ve planar'larda kastırmam gerekiyor ishade çok yavaş olur. Hotanda veya hotandan çıkarken sro'bota noise bastırmam gerek yardımcı olur musunuz!

Bot skilleri kullanmaya kasacağın yere gittiğinde başlar.. Yani şehirden çıkmadan botla noise basamazsın..

Prada

dikkafa demiş ki:
Böyle bişi yapmanın imkanı yok mu programla v.s.

Programla basarsın ama ondada herşeyi en ince ayrıntısına kadar hesaplaman lazım.. Bahsettiğim yardımcı programlar senin şehirde olduğunu bilmez yani 8) Sadece zamanlamaya göre basar.. Mesela kasma yerinden her şehre döndüğün vakit sabitse ve bu vaktin hangi zaman aralığı içinde olduğunu hesaplayabileceksen (ki bu epey zor bişey) yardımcı olurum..

Örnek : botla kasmaya başladın ve her 45 dakikada bi şehre dönüyosun.. yardımcı programlarla her 45 dkka bi kendine noise bastırtabilirsin.. Bahsettiğim şey kolay gibi görünebilir okurken ama kestirmek çok zor bi olay ve her seferinde aynı vakitte döneceğini garanti edemezsin..

+ Caninda dediği gibi at varken noise e neden ihtiyac duyuyosun yolda ?

Bu hesaplama çok zor wizard sın ölme olasılıkları vs vs senin pt harcaman sehire dönme süren her zaman aynı olmayacak.
Dediğimiz gibi at varken yolda noise ihtiyacın olduğunu sanmıyorum.

Sorun yolda ölmekde değil ben kasma yerine gidiyorum atdan iner inmez 6-7 planar daldığı için benim wizard mort oluo. Atsız gidecem aslında ama noise bassa. atın bi faydası yok

neyse muhtemeden imkansız ben ishadelere devam xD 56'da giderim artık 2 lvl kaldı

dikkafa demiş ki:
Sorun yolda ölmekde değil ben kasma yerine gidiyorum atdan iner inmez 6-7 planar daldığı için benim wizard mort oluo. Atsız gidecem aslında ama noise bassa. atın bi faydası yok
Bunun için diyorum ki wizard/cleric kasma yerine gider gitmez basıyor bless spel karraların vurmuş oldukları damage e haliyle düşüyor recovery ile health dolduruyor gönül rahatlığı ile kasıyorum.

Yukarı Alt