ne yaptıysam olmadi 3 kez format guncellemeler.. driver guncellemeleri.mac adres ip adres yenileme vs vs hertürlü seyi denedim ve hala oyuna hic bir charimi sokamıyorum..pc resete botu sil yukle guncel clienti indir vs vs demeyin yuzlerce kez denedim 2 hftayı gecdi hergün 12 13 saat inat ettim yapcam diye ama olmadi simdi bu sorunun cözümünü bilen veya yasayıpda cozen varmı..
OYUNA GİRİŞTE sifremi parolamı yazıp sıra geldiginde client doluyor iceri giriyor charim gorunuyor etrfda kimse yok ve 2 saniye sonra disconnect from server...botla girerkende * Connection to Silkroad Server terminated (0) yzıyor...arkadsimda premiumlu char var onu aldim girdim ve direk giriyor oyuna ama charlarim girmiyor..benim chari arkadsa verdim charlarin hepsini giriyor ama ben giremiyorum...sadece ve sadece preimumlu o char haricinde hic bir char girmiyor sifirdan char acdim oda girerken atiyor aynı ekilde bu ne sacma biseydir. çözüm varmı lütfen yardim telim 0543 456 97 11

Son düzenleme:
mantıken ban yemis olsam ip ban yada hdd ban mac ban ...arkadsimdan aldigim premiumlu char neden giriyor hemde tek seferde...ve benim tum charlarim ve eski oyuna bayadir girmedigim charlarim bile girmiyor...onlar girmezken neden premiumlu char giriyor.bi ton masraf ettim pc ye hic bir sey degişmedi. gunlerdirde ugrasmam cabasi. ne dusundum ve uyguladıysamda olmadi ..Lütfen yardımcı olursaniz sevinirim saat onemli degil istediginiz saatte telimden arayın numaram ustteki mesajımdadir.Hayırlı gunler dilerim

300 silk üzeri harcamalarda bot kullanabilirsin sıkıntı yaratmaz ihtimali düşük yani.
sen bir telefonun interneti paylaş dene yeni bir çar açıp...
olmazsa host dosyasını değiştir...

denedim..defalarca telefonlardanda baglanti kurdum pc den olmadi malesef.yeni charda acdim denedim abim dedim ya aklıma ne sorun gelyorsa defalarca denedim..gunlerdir formlardayım.her yazıyı Dikkatlice okuyup uyguladim bana ne gore ne vars cok ilginc bir durum çözemedim devrelerim yanmak uzere

Copyright (c) 1993-1999 Microsoft Corp.
#
# This is a sample HOSTS file used by Microsoft TCP/IP for Windows.
#
# This file contains the mappings of IP addresses to host names. Each
# entry should be kept on an individual line. The IP address should
# be placed in the first column followed by the corresponding host name.
# The IP address and the host name should be separated by at least one
# space.
#
# Additionally, comments (such as these) may be inserted on individual
# lines or following the machine name denoted by a '#' symbol.
#
# For example:
#
# 102.54.94.97 rhino.acme.com # source server
# 38.25.63.10 x.acme.com # x client host

127.0.0.1 localhost

HOST DOSYASINA BİR YAPIŞTIR BAKALIM
TELEFONUN İNTERNETİNE WİFİ İLE BAĞLANIP DENEDİ İSEN İNTERNETLE BİR ALAKASI YOK DEMEK

+SRO KAYNAKLI OLABİLİR MAİL ATARSIN İLGİLENİYORLAR

Son düzenleme:
verdignizi yapiştirdim hostun icine aynısıydı bendekide dc resminide cekip yolluyorum bilindik hata cogu kiside olan ve buraada yer alan goruntuyle aynı
dc.jpg
tesekrler ilgilendiginiz icin

program HATASI DESENE
bende nasıl normal clientten olmuyor diyorum
joymax sıkıntı veriyor bota silk çek harca

botsuzda aynı problem var..sadece botla girerken degil... herkes silk cekip harciyormu bu sorunun gitmesi icin.. ben 2005 den beridir oynuyorum ilk kez boyle bir seyle karsılastim

sen ne yap bence ;
Oyunu baştan yükle
ama botu yükleme
sonra yeni bir ID al
tekrar dene
başka da bir şey bilmiyorum umarım halledersin kolay gelsin :byes:

Son düzenleme:
BUUYARIDA İLK KEZ VERDİ :))) Nasıl seybuda birilk uyari bende bi bu eksikti
* LoginManager: Artificially waiting, then sending secondary passcode.
[05:37:17] * Info: Now connecting to [A: 174.35.112.101 : 22231]
[05:37:18] [LOGINERROR] Unknown error (10)

Yukarı Alt