Takımı
Besiktas
Denemediğim bi bu kalmıştı bunuda denedim ama acayip güzel oyun çok güzel sarıyor herkese öneririm. :coffee:
Bu arada oyunda anlamadığım bazı kavramlar var Revenange yazıyor kırmızı bir dürbün içerisinde anlamı nedir bilen varsa yorumunu bekliyorum birde Nustop mudur nedir o şekil yazılar çıkıyor bildiğiniz terimleri paylaşırsanız sevinirim. :oldie:

- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
üstadı bülent amcadır veya toxi gelip anlatırlar ben noob kalıyorum biraz :P

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Revenge nedir bende bilmiyorum lakin genelde hiç beklenmeyen anlarda adamı vurunca çıkıyor ona göre bi tahminler yürütebilirsin.

Nunstop 'ta adamın ayağını, kolunu, işte cinsel organ kısmından falan vurursan çıkıyor. O yazı çıkınca da karakterin gülüyor zati ^^

Akşam 18:00 - 02:00 full time online 'im. Nick : Toxicated K/D yüksekse seni bizim clana da aldırayım :lol:

Takımı
Besiktas
Toxicated demiş ki:
Revenge nedir bende bilmiyorum lakin genelde hiç beklenmeyen anlarda adamı vurunca çıkıyor ona göre bi tahminler yürütebilirsin.

Nunstop 'ta adamın ayağını, kolunu, işte cinsel organ kısmından falan vurursan çıkıyor. O yazı çıkınca da karakterin gülüyor zati ^^

Akşam 18:00 - 02:00 full time online 'im. Nick : Toxicated K/D yüksekse seni bizim clana da aldırayım :lol:
Valla Sertaç abi k.d 0.82 şuanda level 6 sanırım cool2: :dance: ama muhteşem bir oyun yaa

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Artır o KD artırrr, 1.3 falan olsunda çat diye aldırayım seni cool2: Benim 1.7 şuanda 2 yapmaya uğraşıyorum .. daral:

Takımı
Besiktas
Toxicated demiş ki:
Artır o KD artırrr, 1.3 falan olsunda çat diye aldırayım seni cool2: Benim 1.7 şuanda 2 yapmaya uğraşıyorum .. daral:
TurkishArmyTR Diye bir Clandayım zati amblemi vs var ama senin clana gelmek isterim tabi :starving:

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Clan 'ın adında meymelet yok, tek geçerim hepsini :P

Takımı
Besiktas
Toxicated demiş ki:
Ahaha :twisted: Ya zati isminen değil amblem felan vardı bide ismi kırmızıydı ondan :mrgreen:

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Spyware demiş ki:
Toxicated demiş ki:
Ahaha :twisted: Ya zati isminen değil amblem felan vardı bide ismi kırmızıydı ondan :mrgreen:
Hihihih başlarda bende öyle istiyordum clanlara girmekte içi daha önemli, clan sıralaması önemli, clan maçlarında oynamana müsade ediyorlar mı o önemli .. Yoksa renk amblem falan bişey değil bizimkindede var onlardan :P

Güzel oyundur.Hack olmayınca sarıyor ama hack gelince deli ediyor adamı.Bu arada önemli olan rankı yüksek tutma benim bi tane vardı rank düşük dü hiç adam vuramıyordu zevki kalmıyor ozaman buda yeni oyunum ^^ 1 günde 3 lwl atladım ara verdim xD

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Server
Assos
Takımı
Besiktas
Vuramıyor muydu hiç adam ? Hay ben o adamı, iyi bare bunu bota sal o zaman :mrgreen:

Yukarı Alt