mc55filiz demiş ki:
qker7 demiş ki:
Pardus_ unki oLmazsa İnternet expoler>özellkler>Gelişmiş>Sıfırla Wink Böyleymiş pardon :lolmuch:
özelikler gelişmiş yapıyorum ama geçmişi sıfırla die bi secenek yok Question
Web ayarlarını sıfırla war mı çünkü benm şu an 7.0 tam olarak yardım edemiorum sana Rolling Eyes

qker7 demiş ki:
mc55filiz demiş ki:
qker7 demiş ki:
Pardus_ unki oLmazsa İnternet expoler>özellkler>Gelişmiş>Sıfırla Wink Böyleymiş pardon :lolmuch:
özelikler gelişmiş yapıyorum ama geçmişi sıfırla die bi secenek yok Question
Web ayarlarını sıfırla war mı çünkü benm şu an 7.0 tam olarak yardım edemiorum sana Rolling Eyes
efet var yaptım ama gene aynı

bu resimdeki olaydan kurtulamadım1 tane bile virüs kalmadı int sayfası direkt olarak burayı açıyo

int yi açtıgımda direk google gelsin istiyorum bu geliyo araçlar int özllerikleri den google yazıyorum açılınca gelemsi gereken sayfa olaral uygula diyorum sonrada tamam diyorum tıklıyorum gene bu sayfa

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
sorun akşama kadar çözülmezse ben yardımcı olurum çözülür popcorn

Morwena

Buralıyım
Pardusun verdiği linki indir tarat çıkan virüsleri sil sonra Pc ni yeniden başlat bi Idea

bıldıgım tum yontemlerı saydım sana ...
dusunuyorumkı ya sende bı eksıklık bı hata var yadaa benım anlatımlarım yanlıs...
bırde sunu dene bakalım...

Başlat / çalıştır / gpedit.msc / kullanıcı yapılandırması / Windows ayarları /internet Explorer
bakımı / url ler / önemli url ler
burada 1. seçenege ana sayfanın urlsını yaz
...

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
sen bunları nerede deniyorsun kuzum evde mi işyerinde mi, evde sorun yoksa akşama bende çözüm önerilerimi yazacağım boşa yazmayayım okuyamayacaksan :lolmuch: Razz

sana tavsıyem hıc ugrasma FORMAT... :lolmuch:
ben heryontemı soyledım lakın bu bılgısayarın anlıyacagı dıl format senın ıcınde pc ıcınde bu ıyı olacaktır...

Yukarı Alt