ya interneti açınca normalde google gelirdi virüs girdi şimdi böle bişey geliyo bu site degil bi uyarı bişeyler var raclar kısmından degiştiriyorum google yapıyorum gene bu cıkıyo delircem yardım edin

yaaa degiştiriyorum gene internete girdigim gibi bu site acılıyo adverese ye karpersky ya hepsine tarattım virüs yok ama siteyi degiştiremiyorum bu açılıyo direk

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
korkma birşey olmaz, şu mesajın başlığını daha tanımlayıcı yaparsan çok sevinirim.

Ps: sen bir hatunsun ve babylon kullanıyorsun öyle mi Shocked

virüs programından oluo sanırım bende de yapmıstı karpesky aynısını bilgisayara trojen falan girerse interneti acar acmaz seni o siteye yönlendirio

Sana ancak 1 yardım yapabilrim bendede oLmuştu masaüstündeki internet expoler a sağ tıkla özellkler de programlar oLması lazm onun aLtında Web ayarlarını düzenle gibi bişe war oNu siLcen o zaman htmail in site qelio Wink

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
kızlar tanga yerine boxer bile giyer lakin babylon profesyonel bir programdır herkes bilmez kullanmaz genel itibari ile moonstar kullanılır :lolmuch: :mrgreen:

qker7 demiş ki:
Sana ancak 1 yardım yapabilrim bendede oLmuştu masaüstündeki internet expoler a sağ tıkla özellkler de programlar oLması lazm onun aLtında Web ayarlarını düzenle gibi bişe war oNu siLcen o zaman htmail in site qelio Wink
Crying or Very sad Sad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Neutral olmadııı dedigini bire bir yaptım ama düzelmedi

bı kac yontem var ıns olur...
Başlat / Çalıştır / Regedit / HKEY_CURRENT_USER / Software / Microsoft / Internet Explorer / Main'e http://www.google.com.tr

veya
Başlat \ Çalıştır \ Regedit \HKEY_CURRENT_USER \ SOFTWARE \ Policies \ Microsoft \ Internet Explorer \ Control Panel
buraya geldıkten sonra yan taraftakı homepage e sag tıkla ve 1 ı 0 olarak degıstır.

bunlar en kısa yolu daha uzun yolu var lakın kesın cozum...

Pardus_ unki oLmazsa İnternet expoler>özellkler>Gelişmiş>Sıfırla Wink Böyleymiş pardon :lolmuch:

2 ci anlartıgın yolu denedim pardus herşeyi yaptım intexse tıkladım gene aynı sayfa acıldı dedim int özlleiklerinde acılıcak olan sayfaya google yazayım olucakmı ama expoloere virüsü girmiş gibi orası soluk renk olmuş tıklanmıyo Question Question

uzun yollarıda bi sölesen :lol:

Yukarı Alt