WeAre

Buralıyım
bence ucuza gitmiş onu en az pro sun set + sun sword veya speara takas edebilirdin str weaponu nukere göre çok çok daha pahalıdır

harbiden de yav :) yerinde oLsam bana Bilgisayar al veriyim bladeyi derdim :twisted: :P 500€ .. (1bil) para ya bak :O harbidende enayiymiş o koks dedigini adam bi oyuna 500€ verecende nolcak.. serverin kralı olursun noluyo :) 1 sene sonra oyun kapadı .. koks ortada kaLır sap gibi :)

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Prisoners demiş ki:
WindTalker demiş ki:
blade i takas ettiler.
Evet takas edilmiştir Koks ile Blade karşılışı ( 76 +7 Moon Fb Sword , 85 +7 Bow FB , 85 +7 Blade Fb ,1 adet Premium,1 adet Clock, 1 b Gold , Prot set 85-90 Fb +5 ,1 adet Som Yüzlük )

Hakketten Hacım Niye Sattın Yahu ? Verecektin € Karşılıgı Yada Sun Bi Weaponla Takas Edecektin :think: Neyse Sağlık Olsun Hadi Hayırlısı Olsun Başka Diyecek Bişey Yok ..

Ya BeyLer konuyla alakasız ama ben yenı baslıcam bu oyunda ne kadar lag var pm atarsanız sevınırım sımdıden tesekkurler :-)

Takımı
Seçiniz...
sermaloglu demiş ki:
Ya BeyLer konuyla alakasız ama ben yenı baslıcam bu oyunda ne kadar lag var pm atarsanız sevınırım sımdıden tesekkurler :-)
Lag ttnete göre değişiyo bazen girince atıyo direk dc ile bazen atmıyo ama oyunda bug var bir anda donuyo moblar dalabiliyor sen ne hp ne mp basabilyosun nede skill.

Ps: konuyu neden hortlattın 21 Mar 2009, 00:52 ?1 Moda Sorabilirdin Vip başlangıç sayfasında var vip Ruhu diye konudaki mod asistant gmod dmodlara ^^

Yukarı Alt