WeAre

Buralıyım
ah ah bunları görünce ladyı delete edesim geliyor tam 3 ay durmadan sun aradım sonuç 0 üstünde gm olan sunlarımdan 1 tanesini aldı oyunu bıraktım
Hayırlı olsun kardeşim yerinde olsam koksa € olarak satardım bir chestde 80€ verdiyse buna 200 verir

SirGLooMy demiş ki:
ah ah bunları görünce ladyı delete edesim geliyor tam 3 ay durmadan sun aradım sonuç 0 üstünde gm olan sunlarımdan 1 tanesini aldı oyunu bıraktım
Hayırlı olsun kardeşim yerinde olsam koksa € olarak satardım bir chestde 80€ verdiyse buna 200 verir
Sanıyorum şu anda 76+5 FB blade...
Sen yanlış biliyorsun... adamlar 76sun +5 e 500€ veriyor koksa o kadara satarsa kazık yer^^

Takımı
Galatasaray
fatihy93 demiş ki:
SirGLooMy demiş ki:
Sanıyorum şu anda 76+5 FB blade...
Sen yanlış biliyorsun... adamlar 76sun +5 e 500€ veriyor koksa o kadara satarsa kazık yer^^

Koks bu Weapon'a 1adet SealOf MooN +7 FB Sword + 79 +6 Sun Head + (+7) Necklade ve 1 item daha veriyordu Kabul etmedim (:

Satma Kardeşim benden sana söylemesi birde Shield Tuttur brsi iyi +7 bas onada serverin kralısn...

Blade server kralı olması çok zor KillaH varken kimse kolay kolay alamaz.:wink1:
Eğer herhangi bir kimse gerçek paraya almak isterse iyi de teklif verirse bence direk sat bu sadece bi oyun ve sadece bir Private server garantisi yok ^

Yukarı Alt