Arkadaşlar ben ilk defa bi spear nuker açtım ve skillerden emin değilim bana lightning / cold / heuksal gibi geliyor ancak başka insanlardan fire nukerin daha güçlü olduğunu duyuyorum sizce skiller ne olmalı ?

Takımı
Galatasaray
Light.-Cold - Heuksal Hızlıdır ve mag. attack buff sayesinde nukeleride fire ile aynı sayılır.

fire cold heuk tabiki light mag bufını fire el yakma ile karşılarsın açma derim light pişma olursun_

ben korkuyorum ya fire ın damageye bakınca lightning ve colda göre çok yüksek ayrıca nukerde ilk vuran kazanır yani pwp de savunmaya pek ihtiyacım yok en fazla damageyi neyle yaparım o önemli xD

A

Anonymous

Guest
anilak96 demiş ki:
ben korkuyorum ya fire ın damageye bakınca lightning ve colda göre çok yüksek ayrıca nukerde ilk vuran kazanır yani pwp de savunmaya pek ihtiyacım yok en fazla damageyi neyle yaparım o önemli xD
savunmaya ihtiyacın yoksa lighting fire heuksal acacaksın

CappaBaron demiş ki:
anilak96 demiş ki:
bak savunmaya ihtiyacın olsa dahi bir wizz sana tek geçer ve sen savunmaya verdiğin için ona tek çakamassn sorun bu

Takımı
Galatasaray
anilak96 demiş ki:
CappaBaron demiş ki:
anilak96 demiş ki:
bak savunmaya ihtiyacın olsa dahi bir wizz sana tek geçer ve sen savunmaya verdiğin için ona tek çakamassn sorun bu
Nasıl tek atar? snow shield ve Bloody Ghost strom skilli açarsan sana 5k 10k en fazla vuracağı wizardın.Arkasında buff yoksa rahat kesersin.PvP için Fire-Cold-Heuksal yapıcaksın.Silkroadda defans her zaman önemlidir.

peki daha önce açmadığım için lightning in defans veren skili hangisi

Takımı
Galatasaray
PvP yapacağım dersen dediğim gibi fire-cold-heuksal yapman senin için en hayırlısı olur.Youtube'dan bu buildin pvplerine bakabilirsin.

UncensoreD demiş ki:
PvP yapacağım dersen dediğim gibi fire-cold-heuksal yapman senin için en hayırlısı olur.Youtube'dan bu buildin pvplerine bakabilirsin.
Aklımı okudun arkadaşım bende öyle vermeyi düşünüyorum xD

Takımı
Galatasaray
anilak96 demiş ki:
peki şimdi ben fire lightning versem nolur fire cold verirsem nolur ?
fire light. bir intihar olur colddaki snow shiled ve fiziksel defans buff olmadığından pvpde hiç birşey yapamazsın.PvP buildi olarak en iyisi nuker charlar için Fire-Cold-Heuksal olacaktır.Light.-Cold-Heuksalda yapılabilir fakat light. nukeleri güçsüz olduğu için işine yaramaz.

Cold Lightning Heuksal Derim PVP icin kasmiosan en saglam build ama PVP dersen Fire Cold Heuksal Derim Fire nin STR artıran skilleri Cold unda savunma siperleri var.

peki lightningte olupta fireda olmayan ne var yani cold lightning nie daha sağlam bir çar oluyor kasmada

Lightningte mag.attack artıran skiller var Fire Phy Attack artıran var bunlar cok farklı seyLer.Cold Lightning in avantajı şu

Lightning i ele alalım:
Lightning nukesi en fazla vurandır, hız saglar,Mag Attack Artırır
Cold:coldda 1-30 arası kasmak zor oldugu icin el yakması avantaja getirir bide siperleri var sen Spear adamsın Block Ratio yok bare Cold un siperleri olsun ki phy def.artsın dimi ? :dance:

lightning in nukesi en fazla vuransa neden pwp çarı fire cold oluyor ozaman ?

çünkü fire Acarsan lightninge gore zaten 2. alternatif Kalıyo
bide int carı oldugun icin Phy Dmg. artırıo işine yarar düz vurusunda bile 2-3 k atabilirsin buda diger int carlarına gore avantajlı oldugunu gosterir.

Yukarı Alt