Levelime göre topladığım SP'ler yeterli gelmiyor, ne yapmalıyım?
Bu sıkça karşılaşılan bir durumdur ve bu durumda SP Farming denilen olayın gerçekleştirilmesi gerekmektedir. SP Farming oldukça sıkıcı fakat zaman zaman gerekli bir olayıdır. Amaç levelin yavaş atlatılması ama bunun karşılığında öldürülen yaratıklardan daha fazla SP kazanılmasıdır. Bunu yapabilmek için her levelde arttırdığımız Skill Master'i (En yüksek levelde olan Master geçerlidir) Karakter levelimizle birlikte yükseltmiyoruz ve Skill Masterlerimiz ile Levelimiz arasında mesafe bırakmaya çalışıyoruz. Yani Karakter levelimiz ile Skill Master levelimiz arasında 5 fark bırakırsak ortalama %50 gibi daha az Karakter Experience Point kazanırken %50 gibi bir oranda daha fazla Skill Point kazanacak duruma gelmiş oluyoruz. Tabii bu işlem skill point kazanımı için oldukça avantajlı görünse bile karakter leveli çok yavaş ilerlediğinden dolayı biraz sıkıcı sayılabilir. Çok sıkıcı olmaması için en azından Karakter Leveliniz ile Master leveliniz arasında devamlı 2 Level bırakmaya gayret edin. Bu şekilde yine daha fazla SP kazanarak hızlı bir şekilde level atlayabilirsiniz en azından.

Tabii ki SP Farm olayı baygınlık getirecek durumlara gelebilir ve bu duruma düşmek istemiyorsanız yapmanız gereken şey de SP'lerinizi iktisatlı harcamanız olacaktır. Örnek verecek olursak ben çok fazla skill grubundan Skill kullandığım için zaman zaman SP Farm yapmak zorunda kalıyorum yoksa başkta türlü SP'leri yetiştirme şansım yok.

Barzo

Farm Yapmak İyidir Charınız Kaliteli Olur Ama Ben Genellikle Şunu Öneririm 13 Lvlda İmbue skillini 5 lvla getirip farmda kalmaktır ve elinize 8 lvl sun Bow aldıgınızda tavsan ile bot premıum ticket tavsan basıp bandit kalesine yol alın Ve 1 Ay Boyunca Bottan Cıkmayın yaklasık 200k sp olacaktır Bu Sp Size 60 70 e Kadar Yeterli Gelir extraokk

MrGhost demiş ki:
Farm Yapmak İyidir Charınız Kaliteli Olur Ama Ben Genellikle Şunu Öneririm 13 Lvlda İmbue skillini 5 lvla getirip farmda kalmaktır ve elinize 8 lvl sun Bow aldıgınızda tavsan ile bot premıum ticket tavsan basıp bandit kalesine yol alın Ve 1 Ay Boyunca Bottan Cıkmayın yaklasık 200k sp olacaktır Bu Sp Size 60 70 e Kadar Yeterli Gelir extraokk
Benim Fikrimcede lvl 64+ da gir 7 yada 9 lvl gap a en fazla 1 ayda char manyak olacaktır :lolmuch: :lolmuch:

guzel ama 58 lvlim yetilerde kasiorm 151 sp gelio :S hybrit charim war ama yeterli olmuo yinede farm yapmakdan canim cikti. artk oyundan sogumak uzereyim. ama acilen 5 lvl farma ihtiyacim war :S cold ve nukeler geride kaldi :S balatayi sıyırmak uzereyim

farm cok gereksiz bisi ya , hem yavas lv atlıcaksın farm yapıyorum diye , hemde zaman kaybı bir an önce 80 olucaksın , 80 den sonra yeterince zamanın var zaten ....

Yukarı Alt