BaTTeRST_

Bilgiliyim
yapman gereken
sikillede mastery lv line (mesele) 40 lv sin sikilleri 35 lv çektin
fire 35
light35
cold35
heuskal35
bunları yaptıktan sonra kendinden 4 lv düşük mob kesiceksin yeşil gözüken
böle olunca sana gelen ex azalıyo sp çoğalıyo yani ex daa az gelio sp daa çok
zor lv atlayıp sp kazanıosun

BaTTeRST demiş ki:
yapman gereken
sikillede mastery lv line (mesele) 40 lv sin sikilleri 35 lv çektin
fire 35
light35
cold35
heuskal35
bunları yaptıktan sonra kendinden 4 lv düşük mob kesiceksin yeşil gözüken
böle olunca sana gelen ex azalıyo sp çoğalıyo yani ex daa az gelio sp daa çok
zor lv atlayıp sp kazanıosun
Anladım çok saol

ne alaka bi tane skili 35 yap ytr hepsini yapmana gerek yok ayrica yesil kesmen gerekmio ne kesersen kes fazla sp gelio ama yesilerde nukersen tek nuke cekebilcen monsterda kasman snn icin daha ii

BaTTeRST_

Bilgiliyim
str birisi daa uzun sürede kestini düşünürsen kafayı yeme olasılığı çok yüksek o yüzden rahat kesebildiği bişelere kasmalı extraokk

sp farmın acıklaması guzel de niye illa hepsi 35 onu anlamadım en yuksek skilin lvliyle ve su anki lvinle olusturdugu fark a gap denir bu farkla sp farm yapmıs olursun en fazla istedigin kadar gap bırakırsın ama degişmeyen bşey vardır 9 gapla 16 gap arasında fark yoktur 9 gapta kaç sp alırsan 16 gapla da aynısıdır
eger str bir char isen kendinden daha yuksek lvl bir monster da kasmanda fayda var mumkunse 2 lvl en fazla fark olsun eminim faydasını goreceksin

_AvRiL_ demiş ki:
sp farmın acıklaması guzel de niye illa hepsi 35 onu anlamadım en yuksek skilin lvliyle ve su anki lvinle olusturdugu fark a gap denir bu farkla sp farm yapmıs olursun en fazla istedigin kadar gap bırakırsın ama degişmeyen bşey vardır 9 gapla 16 gap arasında fark yoktur 9 gapta kaç sp alırsan 16 gapla da aynısıdır
eger str bir char isen kendinden daha yuksek lvl bir monster da kasmanda fayda var mumkunse 2 lvl en fazla fark olsun eminim faydasını goreceksin
Super Bir Anlatım Ellerine Saglık extraokk

En guzel farm 80 lvl de yapilir skilleri 71 e getirisin 9 gap olur bu sayede maximum sp yi kazanirsin ayni zamanda 80 lvl oldugun icin pvp lerde istedigin gibi eylenebilir kerwan cekebilrsin daha dusuk lvl lerde yapilan farmlarda lvl kasmak zorlastigi icin diger playerlere karsi gucsuz kalirsin we charindan we oyundan sogumana neden olur ben neden kmseyi kesemiorm herkes cok guclu gibisinden...

Excrea demiş ki:
En guzel farm 80 lvl de yapilir skilleri 71 e getirisin 9 gap olur bu sayede maximum sp yi kazanirsin ayni zamanda 80 lvl oldugun icin pvp lerde istedigin gibi eylenebilir kerwan cekebilrsin daha dusuk lvl lerde yapilan farmlarda lvl kasmak zorlastigi icin diger playerlere karsi gucsuz kalirsin we charindan we oyundan sogumana neden olur ben neden kmseyi kesemiorm herkes cok guclu gibisinden...
aynen katılıyorum bencede bıde str car kasıyosan hocam adam kafayı yıce gelıyo zaten bıde 40 larda farm yaparsan ooo bi cinnet yeter herşeye :lolmuch: :lolmuch: ( delete ) :lolmuch: :lolmuch:

SP kasma olay gicik olay ama saglam bir olay
Server:Mars :mrgreen:

-Resim Silinmiş.
-Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
TurkPlaya demiş ki:
SP kasma olay gicik olay ama saglam bir olay
Server:Mars :mrgreen:

-Resim Silinmiş.
-Resim Silinmiş.
Puahah yerleedeyim şuan nasıl dayandın o kadar farma yaw :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Yukarı Alt