Merhaba,

´Mangalda Kül Bırakmayanların Sözlüğü` bölümü altına ´Sözlük Yazarlarından Makaleler` diye bir bölüm açılsa ve biz de orada yazdığımız ve yazacağımız makaleleri paylaşsak nasıl olur?

Güzel olacağını düşünüyor, kararı adminlere bırakıyorum.

Windy

Bence birde sözlük yazarlarımız extrasözlük çıkarsalar yani ne demek istiyorum,Laf Ebeleri diye bir tv programı var biliyormusunuz bilmiyorum,orada böyle bir yapı var ve güzel şeyler çıkıyor ortaya,biz neden yapamayalım (:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Meddah demiş ki:
Merhaba,

´Mangalda Kül Bırakmayanların Sözlüğü` bölümü altına ´Sözlük Yazarlarından Makaleler` diye bir bölüm açılsa ve biz de orada yazdığımız ve yazacağımız makaleleri paylaşsak nasıl olur?

yazılar şiirler eserler için ilgili bölümlerimiz var oralarda paylaşabiliriz aslında olmaz mı :!:

extraloob demiş ki:
Meddah demiş ki:
Merhaba,

yazılar şiirler eserler için ilgili bölümlerimiz var oralarda paylaşabiliriz aslında olmaz mı :!:
Bizim bölüme açılmasını istedim özellikle çünkü biliyorsunuz herkes yazamıyor, yetkiler sınırlı. Yani o konu hakkında sözlük yazarlarına daha çok konuşabilme, tartışabilme imkanı doğar. Diğerleri de dışarıdan bizi izler. (:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
hmmm bak bu mantıklı alt bölüm olarak oraya açılabilir gibi :think:

Ayrıca yazılar, şiirler ve eserler için gerekli bölümler var demişsiniz de ama onlar edebiyatçılar için değil mi? (: Kalkıpta bir konu hakkındaki makalemi orada paylaşamam; bir yazar değilim sonuçta. (:

Yukarı Alt