Soyulan Arkadasları Görüyorumda BAzı Güvenlik Açıklıkları Barındırıyorlar Yada Bir Şekilde Soyuluyorlar Buna Dur Demenin Zamanı Geldi İşte Anlatacagım 5 Adım İle Bilgisayarınızın Güvenligini %80 Artırabilirsiniz.

Download
Mozilla Firefox 3.4 İnternet Tarayıcımız.
SpyBot Search And Destroy
KasperSky 2009 Antivirüs Programı(İçinde Key Bulunmaktadır Ancak Key Banlanmıştır.Orjinal 30 Day Trial Kullanılmaktadır.)

Kullanılıcak Ek Araçlar

FireFox Eklentisidir %5 Oranında Soyulmanızı Engeller

Bu Araç İle XSS Leri Engellliyerek Port Yönlendirmesinden Korunabilirsiniz.

Ad Aware 2008 Trial Versiyon

CCleaner

İndirmek İçin Tıklayın

Arkadaslar Firefox Tarayıcısınız İnt Explorer Dan Daha İyi Ve Daha Korumalı Oldugu İçin kullanıyoruz Çünkü İnt Explorerde Güvenlik Açıkları Var. Kaspersky 2009 Antivirüs Programını Kuruyoruz Korkmayın Program Pcnizi Kasmaz 512 Mb Ramde Bİle tık Demiyor.Ve Trial 30 Günlük Lisansı Resmi Sitesinden Aldıktan Sonra Güncelliyoruz Ve Bilgisayarımızı Tamamen Taratıyoruz.Önemli Dosyalarınızı Flas Bellek yada D ye Atın Kaspersky Virüs Diye Silmesin ARdından Buldugunuz Virüsleri Silin Sonrasında Eyer Spybot Searc And Destroy Yükleniyorsa Yükleyin Güncelleme YApın Ardından Bagısıkla Seçenegini Tıklayın Ve Bagışıkla Seçenegine Basın Sizin Host Dosyanıza Bazı Site Linklerini yazıcak Ve Siz O Sitelere Giremiceksiniz.özellikle Trojen Ve Zararlı Siteler İçin No Script Programı İse Sizi Port Yönlendirmesinden Ve Reklam Sitelerinin Açılmasına Engel Oluyor. Ayrıca Siz Siz Olun Cafeden Charınıza Sakın Ama Sakın Girmeyin Soyulma İhtimaliniz %99 Ayriyeten Charınızı Şifrelerken 123456 Gibi Karakterler kullanmayın Mümkünse Sizin Bile Zor Yazdıgınız Bişiler Yazın Ki Id Nizi Bilen Bir Kişi Charınızı Soymasın

Örn: Şifre: asdsasfdg222

Gibi

Bu Dediklerim Kendi Pcmi Koruma Yollarımdan Bir Kaçıdır Ve Su Ana Kadar Charım 1 Kez Soyulmuştur Oda Cafeden Girdigim İçin

bende ne antivirüs var, ne firewall var, nede firefox eklentileri var. hatta windowsun kendi firewall'ı bile kapalı ^.^ bir kere soyulmadım soyulmayacağım!

3 Seneye geçik sro oynuyorum ve Hiçbir charım soyulmadı.Anti-virus olarakta avast kullanıyorum...

Çok sağol bilgiler içinde kaspersky'i indirmeye eriniyorum bende nod32 var tüm arkadaşlarım bir işe yaramadını söylüyorlar doğrumudur..

o önlemlerin hepsini aldım şuan avast kasper sky eset smart secretuary panda yuklu hepsi çalışıor guncellemeleri yapıorum hepsinin evden başka bir yerde girmiyorum arklarda dahi ama soyuldu bunlarla char soyulmasının bi alakası yok bide garip bi olay eliksir ve dier itemlerle birlikte yan chara dokunulmamış !! garip nasıl oreniolarsada hiçbi program kullanmıorum exl harici exl da güveniorum bunada bi cevap verebilirisin ??

brkcn demiş ki:
o önlemlerin hepsini aldım şuan avast kasper sky eset smart secretuary panda yuklu hepsi çalışıor guncellemeleri yapıorum hepsinin evden başka bir yerde girmiyorum arklarda dahi ama soyuldu bunlarla char soyulmasının bi alakası yok bide garip bi olay eliksir ve dier itemlerle birlikte yan chara dokunulmamış !! garip nasıl oreniolarsada hiçbi program kullanmıorum exl harici exl da güveniorum bunada bi cevap verebilirisin ??
adamlar asıl çarını biliyorlar ya enson hangisine girdiğini biliyorlar yada bunu yapmak için program kullanıyorlar butün HP MP ptları kasaya koyuyor kasadakileri alıyor para edecekleri elixir yada duşük lvl itemleri almıyorlar elementlerinde 5000 olanlarını alıyorlar yan çarları soymuyorlar girmiyorlar bile ama arkadaşın anlattıkları yardımcı olabılecek şeyler sen eşşeğini sağlam kazığa bağla sonra bir sorun çıkarsa soyan kişinin bir açığını buluruz

biz yan çaramı atalım uyumadan once malları soymnazlamı onu diyosunuz ozaman elementleri 5000 şeklinde diilde 3000 ve 2000 e ayıralım ?

arkadaslar size tavsiye bunların hepsini yapsanızda bazı flash diskteki virusleri yine onleyemiyorusunuz ayni bana oldugu gibi

bu yuzden COMODO Firewall Pro bunu kullanmanizi tavsiye ederim

bu tür antivirüs vb. yazılımları yüklediğimde ECsro'ya girmekte sıkıntı çekiyorum ne yaparsam yapayım illa Clienti siliyor,bütün antivirüs leri denedim sonuç aynı,private oynayanlar bu yönede dikkat etsin sonra bir sürü başlık açılıyor hata alıyorum giremiyorum diye.

Yukarı Alt