Bu hatayı neden alıyorum.ExL'la clan serverine girmeye çalışıyorum...

- Resim Silinmiş.

Yardımlarınızı bekliyorum...

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
anladığım kadarıyla abi ya senin map da bişi var yada o map sende yok yükleme yapmıyor ..

cs nin yüklü olduğu yerden maps bölümünden o dosyayı sil bakalım olabilir belki olmazsa sil tekrar yükle bu arada darıldım sana :S

Ben senin clan'ına gelcem diye birşey dedim mi?Ben sadece server'e gelicem,anlamında söyledim o cümleyi!

SePPuKu demiş ki:
cs nin yüklü olduğu yerden maps bölümünden o dosyayı sil bakalım olabilir belki olmazsa sil tekrar yükle bu arada darıldım sana :S
Evet Cs / Maps Klasöründeki İceworld Dosyasını Silip Oyuna Tekrar Girmeyi Denersen Sorunun Çözülür..

FreeDom abi senide beklerim ali abi tamam neyse sorun deil ExL a üye olan herkezi beklerim gelebilir miyim diye demenize gerek yok ayrca davet beklemnizede gerek yok :D

SePPuKu demiş ki:
FreeDom abi senide beklerim ali abi tamam neyse sorun deil ExL a üye olan herkezi beklerim gelebilir miyim diye demenize gerek yok ayrca davet beklemnizede gerek yok :D
Bak Hacım Senin Clanına Gelmek İstenilmemesinin Bir Nedenide Bu ^^
Hiçbir Kuralın Yok
Giren Çıkan Belli Değil
Çoğu Birbirini Tanımıyor ^^
İsmide Mahallenizin İsmi :P

FreeDom demiş ki:
SePPuKu demiş ki:
Bak Hacım Senin Clanına Gelmek İstenilmemesinin Bir Nedenide Bu ^^
Hiçbir Kuralın Yok
Giren Çıkan Belli Değil
Çoğu Birbirini Tanımıyor ^^
İsmide Mahallenizin İsmi :P
Kural koyucamda bana yardımcı olucak bir abi olsun oda olucak açıldı giren cıkan belli deil derken serverimiz yok clanımız var oda progaming kimseyi almadığı bende exl daki abilerimi ark larımı alıyorum bu kadar mahalle ismine gelince hosuma gittiğin için bu da bir kaç kişinin begeneileceğini düşündüm ama ben clan ismine pek önem vermiyorum kuralları da ekleyeceğim en kısa zaman ^^

Yukarı Alt