Travian üzerine aklınıza takılan , merak ettiğiniz herşeyi bu başlık altında sorabilirsiniz.Tüm Travian oyuncuları olarak bilgilerimizi bu başlık altında paylaşalım.

A

Anonymous

Guest
mesela bir köye saldırdım ve köyü aldım o zaman 2 köymü yönetiyoruz.
Ve köyü aldığımızda ham madde alabiliyormuyuz?

A

Anonymous

Guest
ve bide ilk roma açmıştım çok saldırıya uğradığı için köy gitti galyalılar açtım tuzak kurdum
hangi askerleri üretirsem esir ve savunma yapabilirim?

şey sorcam şimdi ben reis çıkarttımda 5. köyü alcam bi adamın 2 köyü var 1. köyünü almak istiyorum yani merkezi sarayını yıksam alabilirmiyim ?

ben 2. terkedilmiş bölgeyi almak istiyorum kahraman kışlamın kaçıncı seviye olması gerekiyor?

Oyuna bu 2. baslayısım favorilerim cermenlerdi yanlıslıkla Galya sectim nasıl yorumlarsınız?Galya hakkında

Galyalılar tamamen savunma üzerine kurulu olan bir ırkdır. Daha çok organize işlerde faydalıdır. Mesala bir birlikde 60 kişi oluyorsa. 20-roma // 20-germen // 2-galyalı olması serverın kıralları olmaları anlamına gelir. Tek başına birşey yapamaz mı yapar tabii ki . Ama oynaması ciddi manada zor bir ırkdır :)

yahu yıllardır extraloobda takılıyorum aynı zamanda da travian uzamanıyım ama bu bölüme takılmak hiç aklıma gelmemişti silkroaddan kafamı kaldırıp :)

Titus Pullo arkadşım bende sorulara cvp vermeye çalışırım sana yardım etmek amaçlı, Baktım tek başına takılıosun :)

Travian bot vs.. bunların paylaşımını yapsam sorun olurmu ? SRO da olmuyor ama genede soriim dedim öncesnde :)

Yukarı Alt