arkadaşlar ben oyunda char almak istiyorumda ama alıcağım kişinin chara birşey yapmasından korkuyorum :( acaba bunun hakkında bildiklerinizi yazabilirmisiniz?

zaten extraloobdan alıcamda herhangi bir garanti gibi birşey varmı?

Sana bir şey söyliyim aracı olmadan KESİNLİKLE alma dolandırıcı olan çok fazla kişi var ki zaten bunları anlamanın en kolay yolu aracı istemeyip kendileri halletemek isterler.Extraloob aracılığı ile al derim.

LionShout demiş ki:
Sana bir şey söyliyim aracı olmadan KESİNLİKLE alma dolandırıcı olan çok fazla kişi var ki zaten bunları anlamanın en kolay yolu aracı istemeyip kendileri halletemek isterler.Extraloob aracılığı ile al derim.
aracı olmadan kesinlikle alma demişsin dolandırıcı var demişsin demekki isteseler birşey yapabiliyorlarmı?

10ur10 demiş ki:
LionShout demiş ki:
aracı olmadan kesinlikle alma demişsin dolandırıcı var demişsin demekki isteseler birşey yapabiliyorlarmı?
Charı aldıktan sonra şifreleri falan değiştirirsin bir şey olmaz belki. Ama sen verirsin parayı ona, o charı vermez sana yani böyle durumlar oluşabilir yani bunun için aracı olmadan char alma derim ama senin kendi kararın. :sfff:

zaten benim için sorun olan charı vermemesi deil zaten abimden alıcam kesin vercek kacısı yokta abimin aldığı kişi bilgileri bildiği için birşey yapabilirmi diye soruyorum?

10ur10 demiş ki:
zaten benim için sorun olan charı vermemesi deil zaten abimden alıcam kesin vercek kacısı yokta abimin aldığı kişi bilgileri bildiği için birşey yapabilirmi diye soruyorum?
Charın hangi bilgilerini biliyor? Tüm bilgilerini mi?

Mail adresin değiştirirsen sorun olmaz.Mail için sallama bir mail alınız ve onu koyun.Kullandıgın bir maili charın mailine yazma ancak bu durumda tahmin edilerek çalabilirler.

Ayrıca oğuzcan'dan charı alıcaksan öyle birşey yapacağını sanmıyorum zaten güvenebilirsin.

Jaysean demiş ki:
Mail adresin değiştirirsen sorun olmaz.Mail için sallama bir mail alınız ve onu koyun.Kullandıgın bir maili charın mailine yazma ancak bu durumda tahmin edilerek çalabilirler.

Ayrıca oğuzcan'dan charı alıcaksan öyle birşey yapacağını sanmıyorum zaten güvenebilirsin.
Evet arkadaşında dediği gibi mail adresini değiştir öncelikle.Çünkü joymaxın sitesinde şifreni falan unuttuysan açılan kısımda mail adresinide soruyo yani mail adresini bilmezse bir sorun olmaz.Bir de charı aldığında mail koruması yaparsın önlem olarak güvenmiyorsan ama mail korumalı charı geri satmakda ayrı sıkıntı :lol:

sadece gizli yanıtını biliyor hem güvenilir diyosun ama isterse yapabilirmi?

EXL aracılıgı ıle yapabılırsın bnde bır kere bu hızmetı kullandım memnun kaldım

ps:garantı dersen msn korumalı char almamanı tavsiye ederım...

Yukarı Alt