yok marifet değilde pvp serverlardaki gibi önüne gelen 120 olamıyor işte burda :D 30 kişi civarında tahminimce 120 lvl oyuncular

DukeNukem demiş ki:
hayırlı olsun

zor iş vallahi.sabırlı insanmışsın :)
EliteTurk demiş ki:
Helal kardeşim hayırlı olsun :D ,110Lvlden 120Lvl e kaç ayda kastın merak ediyorum ?
sağolun çok teşekkür ederim :))
tam süresini tutmadım. birde oyuna ara verdiğim falan oldu arada. ama 5 6 ayda falan kasmışımdır

EliteTurk

Aileden
valla helal benimde zamanında 8 li pt vardı isroda 4 ayda 113 anca olmuşlardı ama pre filan hiç yoktu bende,bu arada hangi sw ?

heliostayım. kendi partynin olması daha iyiymiş. hem party bulma sıkıntısı yok hemde kim dc o gitti bu gelirmi derdi yok :D

EliteTurk

Aileden
Bendekiler gittimi hep beraber giderdi delirirdim birazda sinir yaptığından bıraktım sanırım birazda mükemmelliyetciyim olursa 10numara olsun yada olmasın olayı isro yüzden bıraktım mutluyum :D

forumda isro oynayan çok fazla kişi olmadığından ve forumda nedense herkes isroya kaka gözüyle baktığından dolayı forum üzerinden satış çok zor olur. oyunda global atıp satış yapsan daha çabuk satabilirsin diye düşünüyorum :)

Tubifex demiş ki:
forumda isro oynayan çok fazla kişi olmadığından ve forumda nedense herkes isroya kaka gözüyle baktığından dolayı forum üzerinden satış çok zor olur. oyunda global atıp satış yapsan daha çabuk satabilirsin diye düşünüyorum :)
bu aklı bana dha önce vermedın alacagın olsuın :D

batuhan_3X demiş ki:
Tubifex demiş ki:
bu aklı bana dha önce vermedın alacagın olsuın :D
la batu ne akıl vermesi :D bizim serverda millet globalle satıyo valla çarlarını. forum ilanlarıyla uğraşan yok artık. çevresi iyi olan zaten satıyor çarlarını değeri üzerinden hala. forumdaki çarların hangisi asıl değerinde gidiyo baksana :D

Yukarı Alt