çarları açıyom kapatıyom hiç memnun kalmıyorum ne iştir arkadaş arkadaşlar son kez soruyorum.
pvp çarı istiyorum unique ile işim olmaz. BLADE Mİ GLAVİE Mİ??? hangisi oldğunu söyleyin ve neden oldğğunu söyleyin llütfen !!!!!!!!!!!!!

Glaive Daha ii bence Çünkü Blade nin Atackları Çok Düşük Glaive Göre Sen bi adama dalıp Yatırmaya kalkerken gelir bi glaive onu yatırır.Glaive Yap bende Atackları ii Heucksalın Passive Skilli Hem HP de Sağlıyor Biraz :wink1:

sadece pwp istiyorsan blader yapmanı tavsiye ederim yok arada uniqe yaparım diosan ozaman glavie yap blade avantaj olarak kalkanı olmasasın dana yatmaz glavier ise hp sinden yaralanır ayrıca atackarı fazladır blader yatır ve batır sayesinde alır pwp de ben pwp için blader kastım bayağı ii oluyor 90 lvl de yatmıyor avantaj o

blader yatırmak nerdeyse mümkün değil defansı çok magiç olsun phiy olsun defansı çok fazla flame olup el yakmaları ve flamedeki phiy atack ı uplarsan hem atagın fazla olur hemde defansın pvpde yatmıcak çar oyundaki en dayanıklı karakterdir aynı zamanda 2-3 kişinin arasına girebilirsin rahatlıkla ama fazla duramazsın :D girer çıkarsın :D flame açıp atagını yükselt elindekide salan bişi olsun tmm işte pvp king :D

lanulan456 demiş ki:
blader yatırmak nerdeyse mümkün değil defansı çok magiç olsun phiy olsun defansı çok fazla flame olup el yakmaları ve flamedeki phiy atack ı uplarsan hem atagın fazla olur hemde defansın pvpde yatmıcak çar oyundaki en dayanıklı karakterdir aynı zamanda 2-3 kişinin arasına girebilirsin rahatlıkla ama fazla duramazsın :D girer çıkarsın :D flame açıp atagını yükselt elindekide salan bişi olsun tmm işte pvp king :D

Arasına Girersin ama kimseyi yatıramazsın:)

Blader itemleri eşit olan her buildle pwp si pot war oluyor.

full str blade bence seri combolarıyla mükemmel bi char glaveye nazır az vurusun ama combolarla bu oranıu kapatırsın

pwp Charı istiyorsan bow yapıcaksın... bowdan başka char tanımam 73-94 comboları var çok avantajlı söylemiş olayım:wink1: Fembria:100FF BOW derbederrr NoMi:93FF Bow Public:96lv glavie+100lv FF Nuker... :D

Yukarı Alt