arkadaslar bigisayarı açtıktan 4-5dk sonra sistem kapatılıyor diyip 1dk geri sayıyo ve kapatıyo bilgisayarı

Napabilirim :?!!!

Blaster sorunu demiştim link vermiştim ama link çalışmıyor demişsin.Bunun üzerine denedim baktım açıldı.
Sen öcne blasterı indir sonra o dediklerimi tekrar dene. extraokk

Sen dedigimi yaparsan geri sayamaz

baslat calistir
shutdown -a bunu tami tamina yazarsan oturum hic bir zaman kapanmaz o yuzden rahat ol

Punsier demiş ki:
Sen dedigimi yaparsan geri sayamaz

baslat calistir
shutdown -a bunu tami tamina yazarsan oturum hic bir zaman kapanmaz o yuzden rahat ol
ya yapamıyorum dedimya yaıyorum açıldıgı gibi göremeden kapanıyo 1sn bile açık durmuyo

shutdown -a yazdiginda zati ekrana bir sey gelmicek ve geri sayma ekraninda durucak bir daha o ekran cikmicak sonra kalkip guncelleme yapacan olmazsa da bir patch vardi onun linkini yollayim ama en garanti cozum
shutdown -a yazip guncelleme yapmak daha garanti cozumu bilmiyrum
format atarken service packsiz cd ile attigin icin bu sorun oluyor yakinindaki cafenin birinden windows xp sp-2 cdsi alip temiz bir cd ile formatta atabilirsin

Hmm anladım cmd ile komut sistemini açtıgında 1 saniyede ekran gidip geliyor demek ki.
Bende de bi ara pcyi açınca komut sistemi kendiliğinden geliyordu ve 1sn içinde yokoluyordu.
Sen format attım demişsin ,c ye attıysan d ye at , tüm sürücülere format at yani.Belki çözüm olabilir.

windows cdsi tahminimce spsiz yani service packsizbu yuzden internet sayfasini acar acmaz gene virus yer bunun bir yerleri formatlamakla alakasi yok yapacagi iki sey var
ya shutdown -a yazip xpyi internet ustunden guncelleyecek yada bir internet cafe yada benzeri yerlerden xp cdsi temin edip onunla kurucak

Punsier demiş ki:
windows cdsi tahminimce spsiz yani service packsizbu yuzden internet sayfasini acar acmaz gene virus yer bunun bir yerleri formatlamakla alakasi yok yapacagi iki sey var
ya shutdown -a yazip xpyi internet ustunden guncelleyecek yada bir internet cafe yada benzeri yerlerden xp cdsi temin edip onunla kurucak
güncelliyorum ben bişe anlamadım shutdown -a yaz diyosunya çalıstırı açıp shutdown sonrada gelen sayfaya a yazmıcaz mı Question

Jigsaw

Aileden
nacru demiş ki:
Punsier demiş ki:
güncelliyorum ben bişe anlamadım shutdown -a yaz diyosunya çalıstırı açıp shutdown sonrada gelen sayfaya a yazmıcaz mı Question
-Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
A

Anonymous

Guest
Yada Format At duzgunce Guncellestır Deepfreeze ını yukle Sonra Ghostunu al bılgısayarın bıdaha sorun cıktıgında maxımum 15 dk da Geriye alırsın PC yi :mrgreen: extraokk

Punsier demiş ki:
shutdown -a yazdiginda zati ekrana bir sey gelmicek ve geri sayma ekraninda durucak bir daha o ekran cikmicak sonra kalkip guncelleme yapacan olmazsa da bir patch vardi onun linkini yollayim ama en garanti cozum
shutdown -a yazip guncelleme yapmak daha garanti cozumu bilmiyrum
format atarken service packsiz cd ile attigin icin bu sorun oluyor yakinindaki cafenin birinden windows xp sp-2 cdsi alip temiz bir cd ile formatta atabilirsin
onuda yaptım yine kapanıyo

Yukarı Alt