Dün haberlerdeki konudan bahsetmek istiyorum :

Dünyaya Korku salan BORDO BERELİLER verilen emirle pkk üst düzey liderlerinden 3'ünü bulmak için görevlendirildi !!

Böylece ARTIK pkk nın sonu geldi !! kökünden kazıma işlemi başladı !!

Peki Kimdir Bu 7 Düvene Korko salan ASLANLAR !

TSK'nın En İyi askerleri arasından yetişir .Bordo Bereli olmak için GÖNÜLLÜLÜK esastır.
Bordo Bereliler her hava koşulunda görev yapabilir. Her türlü silahı , bombayı kullanabilir.Bazılarına gerektiğinde kullanmak için Pilotluk eğitimi verilir.Paraşütle atlama gibi konularda eğitim görür.
Bu özellikler sadece 1 kısmı... Wink Devamı için Arrow

HaydaaaaaaaRİnnnnnnnnnnnnnnnnnnnaaaaa.... Cool

[flash=425,350]http://www.youtube.com/watch/v/lWNeep8dmtc[/flash]

Yeterli derim ...

Alıntı değildir.. headbang2ft9

Evet alayına şimdi gideriz BORDO BERELİLERin karşısına çıkınca kaçma sanşınız yokmuş tek yapıcagınızı şey çıkaması için Dua etmek!

Alizee demiş ki:
dün akşam ben kanal D de duyduydum galıba bole bişiy işim wardı o ara ama
kanla d de duydunsan ksn yalandır amk.lar israil ve abd nin çıkarları için ne yazacaklarını şaşırıyo...

ırak a girdi fln diyosa genel kurmaydan bişi gelmeyince inanmam hele hele birde kanal d ile star da çıkarsa o hbr ksn yalan derim.. :?!!!

ama k.ırak a girersek iyi olur ülkemizin siyasal arenadaki payı artar söz sahibi olma mız artar...

Kökünü kazımayı bırakın karşılarında Iraktan üstlerine doğru koşan ASLANLARI görünce bırak dağa çıkmayı evinden dışarı çıkamaz olacaklar ! (ki evlerine gidebilirlerse.....)

Ah bide barzanini evine NEPALM atsalar .. Evil or Very Mad Sad

Zardock demiş ki:
acıkcası habertürk ve skytürk den baskası satılmıs adamlar ama inşallah doğrudur
Ne kadar yabancılarla ortak olsalarda halkı yanlış bilinçlendirmek gibi bir aptallığı yapmazlar.. Cünkü onlar Sadece "ekonomik" olarak ortak...

Ayrıca Bordo Bereli Olmak İstiyorum'la olmuyor bu işler.
Bordo bereliler kıdemli askerlerin bir kısmıdır Wink
Yani kıdemini almış astsubay - subay vs. gibi askerler bordo berelilerin arasına katılabiliyor kahvekeyfi

_UuR_ demiş ki:
Ayrıca Bordo Bereli Olmak İstiyorum'la olmuyor bu işler.
Bordo bereliler kıdemli askerlerin bir kısmıdır Wink
Yani kıdemini almış astsubay - subay vs. gibi askerler bordo berelilerin arasına katılabiliyor kahvekeyfi
kahvekeyfi

Ayrıca Bordo Bereliler sadece Subaylardan oluşmaktadır..

Yukarı Alt