Server
Efes
Takımı
Fenerbahce
-Resim Silinmiş.-Resim Silinmiş.
İşte Olağanüstü Birşey Daha

[flash=425,350]http://www.youtube.com/v/7nIiTqcYMyg[/flash]
Jigsaw Sen Bunu Flash İçine ATARSIN.. :lolmuch:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
forumda korku tüneli olsa iyi olur benimde koycak seylerim oluyor korkunç veya iğrenç oldugundan koymuyorum extraokk

bu video zamanında çok tartışılıp kaldırılmıştır tarafımca.
ne kadar +18 yazsakta forumdaki küçük arkadaşlarımız bakabilir ve bu cidden insan piskolojisini etkiliyecek bir videodur o yüzden kaldırırmısın. extrabeer

ps:birgün sitede +18 korku içerik bölümü açılana kadar böyle videolar yasaktır...

Jigsaw

Aileden
+18 yazdığımız halde bakıyorlarsa kendi sorunları biz uyarımızı yaptık burası internet ortamı hacım. Bakan her şeye bakıyor yapcak bişey yok.

videonun kaldırılmasını rica ediyorum bu video korkudan ote priklojik olarak insanı yıpratacak bir video ki onceden boyle bir video konulmus ve tarafımdan kaldırılmıstır bilginize

Jigsaw

Aileden
Video bence en ufak korku öğesi içermiyor hatta bebekler bile bakabilir. Nasıl korkuyosunuz yaa... :mrgreen:

diyorum ki korkuyla alakası yok pskikolojik olarak insanı yıpratır korkmak ayrı sey psikolojik yıkıntı ayrı sey umarım dediklerim dikkate alınır

Server
Efes
Takımı
Fenerbahce
Beyler Ben Kaldıramıorum Onuda Söliyim... :mrgreen:

Jigsaw

Aileden
_AvRiL_ demiş ki:
diyorum ki korkuyla alakası yok pskikolojik olarak insanı yıpratır korkmak ayrı sey psikolojik yıkıntı ayrı sey umarım dediklerim dikkate alınır
Hacım emin misin sen şu videoya bi daha bak nesi korkunç allah, allah. Herhalde bakarken moralin falan bozuktu. Neutral

yatıp kalkıp halınıze sukretcenıze bıde yılan bebek dıye topıc acıyonuz yha Evil or Very Mad

Yukarı Alt