Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
- Resim Silinmiş. resimde göründüğü gibi bir kere vuruyo öyle kalıyo bot herşeyi denedim ama çözümü bulamadım bilen yada böyle bir sorunu olan buraya yazsın lütfen :thumbsup:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
aklıma gelen ilk şey cool time dolmadan tekrar o skilli kullanmaya çalışıyor. yüksek ihtimalle bundan kaynaklı bir sorun var. az önce (ihtiyacım olmasada) kendi charımda denedim. 88lv glavier. ama böyle bir hata oluşmadı. karakterinin adı EvilSoul mu yoksa clientless modda mı kasmaya çalışıyorsun. belki clientless moddan kaynaklanan bir sorun olabilir.

sabah bendede yoktu ama şimdi oldu tam bir çözüm verebilecekmisin tek çar kasıyorum çarımın adı EvilSouLL

topiği okuduktak sonra aynı hatayı oluşturabilmek için çok denedim ama olmadı. kesin çözüm olmasada önerim olabilir: ss move skillini lion shout dan sonraya almayı dene. lag varsa lagı gidermeyi dene(modemi resetle, bilgisayarı kapa/aç vs.).

bende şu anda 4 client(3 clientsiz, 1 clientli) açık. 2 sinin skill listesinde bu skill var ve sorunsuzca kullanıyorlar.

eğer indirmediysen şu beta2 yi indir onunla dene.

http://www.bot-cave.net/download/SBot_1.03beta2.zip

ustameen demiş ki:
topiği okuduktak sonra aynı hatayı oluşturabilmek için çok denedim ama olmadı. kesin çözüm olmasada önerim olabilir: ss move skillini lion shout dan sonraya almayı dene. lag varsa lagı gidermeyi dene(modemi resetle, bilgisayarı kapa/aç vs.).

bende şu anda 4 client(3 clientsiz, 1 clientli) açık. 2 sinin skill listesinde bu skill var ve sorunsuzca kullanıyorlar.

eğer indirmediysen şu beta2 yi indir onunla dene.

http://www.bot-cave.net/download/SBot_1.03beta2.zip
tmm saol bilgilerin için .. ben bu sorunu bir şekilde çözücem omu inatçı olmamakta ben mi görecaz :santa:

sorunu çözdüm ilk önce atack skillerini ekledim biraz kastırdım ondan sonra teker teker defans skilleri koydum sorun çözüldü :thumbsup:

:) çözmene sevindim. bende ilk başlarda kullanamayınca verdiğim paraya acıdım. ama çok basitmiş :D

ustameen demiş ki:
:) çözmene sevindim. bende ilk başlarda kullanamayınca verdiğim paraya acıdım. ama çok basitmiş :D
teşekkürler inat ettim çözmeden bırakmam diye sonunda çözdüm inadın elinden hiç bir şey kurtulamaz :mrgreen:

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt