arkdaslar ben skillerimi %100 sıfırlama istiyorum.silkle alını skil sıfırlama hakkında bilgisi olan varmı %100 de %100 skiller sıfırlanıyomu onu kullanınca ...lütfen yardım .silkroad da yeniyim daha :)

Beijo

Bilgiliyim
silk ile alınan resetlemeyi kullanırsan sp nin %100'ünü geri alabiliyosun eger pot'cudan aldıgın görevle resetlersen %80'ini geri alıyosun...ayrıca silkle alınan pot ile 5 skill resetleyebiliyosun oda 28 silk...

yani ben şimdi 28 lw blade im bicheon skillerini açtım ama şimdi bunları sıfırlayıp okcu skillerini açmak istiyorum böle bişe müm.künmü...

mümkün potçuya git editing skille gir 1.ye tıkla skill görevini al her yaratıktan düşen curse hearthları topla sınırı yok görevi ver 10tane hearth için 1 tane tüp verecek yani 10 tane görev itemı toplarsan 1 lvl skill düşürürsün sonra editing skille tıkla 2. ye bas skill ekranı gelecek oradan istediğin skilli lvl düşür tabi lvl düşürürken para istiyor belli bir miktar paran azalacak
eğer dersen en zenginim tanesi 28silk olan skill silme potion u al alınca sağ tıkla skill penceresi gelir 5tane skilli düşürebilirsin

Shooter demiş ki:
Ben 50 den 0 a cektim Cold u.Botla kasınca uzun sürmüyor ama az masraflı.
bende botla kasıyorum benim bicheon 25lv ortalama ne kdar gold harcarım 0 yapmak için Question

Bende plwl yararken işe yarıyor diye 17 ye getirmiştim 0 ladım çok az para gitti.Çok fazla para almıyor galiba

Yukarı Alt