bnm sjsroda 74lv charım soyuldu nasıl odu anlamadım 3 tane +5 76lık 80lik ve 85lik glavie gitii ve 600m para biri bana oyundaki hack yöntemlerini anlatabilir mi simdiden yardım eden herkeze tesekkürler

sadece Msnden qeLen hiçbir Silkroadla ilgili belgeyi kabul etme adam auto loginder mesela media pk felan der kendi yapar bişey yapıp içine keyloger atar senide kolayca heckler exchangedende heck oluuo ama o ayrı bi türlü onu boşweR kimsedende exchange kabul etme atıcaksan sen at bişey alırkende güvenlik açısından daha iyi olur sen at adam atmadan önce ozaman bişey yapams

Media.pk2 Ye Daha Virüs Geliştirilmediginden Sorun Olmaz Exg Hackde Olmaz Cafeden Falan girdiysen Soyulmuştur büyük ihtimalle

Exchange hack olur ama çok ugratırır adamı bide Exchange kimin yolladıgına baglı adam yolaması lazım calabilmesi için Exchange HACK var ama baya ugratırıyor adam 1 sene 3 4 tane ffalan calabilirisn çok zorr şans işi o bide bu kadar yeter size bilgi

sahin673 demiş ki:
Exchange hack olur ama çok ugratırır adamı bide Exchange kimin yolladıgına baglı adam yolaması lazım calabilmesi için Exchange HACK var ama baya ugratırıyor adam 1 sene 3 4 tane ffalan calabilirisn çok zorr şans işi o bide bu kadar yeter size bilgi
merhaba tüm i kur i oyunda bazı birini kesmek nasıl anlamazlar arama her yerde

Agilla demiş ki:
Media.pk2 Ye Daha Virüs Geliştirilmediginden Sorun Olmaz Exg Hackde Olmaz Cafeden Falan girdiysen Soyulmuştur büyük ihtimalle
yapmayın exchangeden tabiki soyabilirler. sonuçta private server ve gameguard vsvs... gibi güvenlik yazılımlarına sahip değiller. karşıdaki kişi eithel le ıp nizi öğrenebilir. bilgisayarınız savunmasızsa essent tools vb... programlarla bilgisayarınıza istediğini yapabilir ( virüs programı vs.. bunlar önemsiz gibi gözüksede bazen gerekli olur )

Yukarı Alt