SITEMIZ ACILDI SORUN GIDERILDI UYELIGE DEVAM DOLDURUN UYELIGI KAPIN!... :mrgreen: :santa:

:dance: NEW UYELIK SERVISIMIZ ACILDI

BIR SJSRO REGISTER SERVICE HAZIRLADIK SIZ YENI UYELIK ALIMI ICIN ACILAN SAYFADAKI BILGILERI DOLDURUN BIZDE SIZE YENI UYELIGI KURUP MAIL YADA EXTRALOOB.COM' DAN OZEL MESAJ OLARAK ILETELIM....
SAYFANIN YAPIMCISI BENIM EXTRALOOB.COM ICINDIR SIMDIDEN UYELIK ISTEK BILGILERINIZI YAZMAYA BASLAYIN xD :starving: :nod: :oldie: :muck: :byes:
BIZ BIR AILEYIZ VE HER AILE BIREYI AILESINDEKILERE YARDIMCI OLUR

MUCX

Sjsro Register Service: http://www.sjsroreg.tr.cx

SERVISIMIZDEN BIR SS:- Resim Silinmiş.
BENCE SPOILERE BIR GOZ ATIN!..
LUTFEN KOTU YORUM YAPMAYALIM SERVIS CALISMAKTADIR YENI UYELIK ICIN ID-PW EMAIL YAZIN BIZDE SIZE MAIL ILE BILGILERI YOLLAYALIM

SU ANA KADAR UYELIK ALAN KISI SAYIMIZ 83 OLMUSTUR!... :thumbsup:

:sfff: :byes: :muck: GIRDIGINIZ SAYFAYA YENI SIZIN ICIN KURACAGIMIZ UYELIK ICIN OLAN BILGILERI DOLDURUN VE BIZDE UYELIGI EN GEÇ 24 SAATTE SIZE ULASTIRALIM...
:byes: :byes: :byes: :byes: :muck: :muck: :muck: :muck:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
dedım gıbı walla orda yenı uyelık ıcın bana id-pw mail werıolar ben o verdıklerıyle uyelık kuruorum sonra exlden onlara PM ıle dagıtıyorum uyelıklerını hıcbır zararı yokturr

Sky34 demiş ki:
HYR SU BU FAKE DEIL BU SAYFA ORGI YENI UYELIK ICIN ORDA GIRDINIZ BILGILER BNM MSN E GELIO BENDE UYELIK KURUP KISIYE ULASTIRIOM
Tamam işte ona fakemail deniyor. Üyeler bunun yerine kendileri üyelik alabilirler ne malum 90 lv char yaptıkdan sonra soymayacağın ? Üye olmayı bilmeyen kişi pw değişmeyide bilmez. Bence gereksiz ya hadi inanan inanır :think:

ben dolandırıcı dılım kımse ıftıra atmasın ayıp ama konuyu lekeyıyosunuz ben uyelık alamayanlar ıcın yardım servisi kurdum bana verılen exl dagıtma ekıbındekı uyelıkde msn de wermedıler yaa sadece id-pw bılıom ya 90 olunca soyulursa demedım hıc cunku bn exl e guvenıorm bız bır aıleyızkımse kımseye ıftıra atmasın uyelık ısteyen gelır kaydını yapar NOKTA.....

bugun bu sayfayı uyelık alamayanlar ıcın o kdr urastım lutfen ıftıra atmayalım ordakı bılgıler maılıme gelı bende ordan sıte acılınca uyelık alıorm ısteyen saten nıck ve maıl belırtıo onada yolluorm tum bılgılerrrrrrrıııııı :dance: :nod: :lol: 8) :byes: :beer: :muck: :roll: :wink1: :popcorn:

İnanmayın. Üyelik Alınca Onlara id pw msn qq gidiyor pw değişsenizde msn qq id onlarda kalıyor idyi bulurlarsa yandınız.

ayyy anlasanız sascam yalan dıen sende yenı uye olmussun sıkma kafamı
bız uyelık dagıtıcıyız sjsro uyelık ısteklerı bbolumundden delı yha off uyelık alamayan orda bılgılerı gırsın bızde ona uyelık werelım

Mopneet

Kesin tartışmayı ya. İsteyen alır isteyen almaz. Ama alıcak olanlarda şunu bilsin; eğer bir gün bir sorun yaşarlarsa bundan kesinlikle site sorumlu değildir.

MooN_LiFe demiş ki:
İnanmayın. Üyelik Alınca Onlara id pw msn qq gidiyor pw değişsenizde msn qq id onlarda kalıyor idyi bulurlarsa yandınız.
dostum sana kimse gidip heryerde kullandığın şifrelerini yaz demiyo yeni bişey yazıcaksın adamda vericek şifreni çok zor değil

Yukarı Alt