hatam şu :
vista kullanıcısıyım verdiğiniz linkden oyunu indirdim 3 link olandan ama kurulum sonunda out of memory die bir hata veriyor neden acabaa ?? ve çözümü

merhaba kardeş benm sorunum clienti yükledim başka siteden exl değil ama launchera tıklıyorum start gelmiyor sağda serverlara tıkladığım zmn donuyor launcher ve net olmadığında veren hatayı alıyorum

Dropları falan toplarken çok fazla bekliyor . Yeni serverde ping 230ms falan. Resimlerde 80ms olduğunu gördüm. Bu pingi nasıl düzelticem.
Media.pk2 değiştir diyorlar genelde ama bi türlü bulamıyorum. Genelde linkler kırık. Yardım edebilr msnz ?

LütFEn Yardıjm Edin Çok Acil Yardım lazım Hani Şu Gönder Gönderme die bi şey qelioya PCde
4 Kere Oyuna qirdim 4 ünde de Bu hatayı werio ya çıldırcam birisi yardım etsin oyunda deniyorum tam ekran karaıyor oyuncu seçme yeri açılıyor küt hata raporu göderilsnmi gönderilmesnmi qib bişi dio Lütfen Yardım Lazımmmm ACİLLLLLLLLLLLLLLLLL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

pray: pray: pray: pray: pray: LütFEn Yardıjm Edin Çok Acil Yardım lazım Hani Şu Gönder Gönderme die bi şey qelioya PCde
4 Kere Oyuna qirdim 4 ünde de Bu hatayı werio ya çıldırcam birisi yardım etsin oyunda deniyorum tam ekran karaıyor oyuncu seçme yeri açılıyor küt hata raporu göderilsnmi gönderilmesnmi qib bişi dio Lütfen Yardım Lazımmmm ACİLLLLLLLLLLLLLLLLL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! pray: pray: pray: pray:

beyler ıdı yazıyorm pw yi yazıyorm entıra tıklıyorm chara giriyo system/item_equip_shoulder_10 diyo bu nedemek acill yardm

Beyler Ben PK2 editorden File==Open==MEdiapk2 yı tıklıorm bı 3-4 dk bklıorm ama automatıkmultıple File Update Gelmıyor tıklanmıyor yardım Edersenız sevınırım

arkadaslar sjsro suanda chekli dme bende sorun yoq sabahdan beri düzelmedide

Yukarı Alt