yaa arkdşlar bende şimdi herşey yüklü mediapk filan startda gelior ama üyelik . ? yhoq yardımcı olun Lütfen

arkadaşlar media pk2 dosyasını indirip ecsro dosyasına attım evet start geliyor oyuna giriyorum arkadaşın çara giriyorum start dedikden sonra çar dw de görüntülenince hemen ???????????? ekran kartı hatasını veriyor anlayan ve yetkili kişilerden lütfen yardımm!!!!!!!!!!!!!!1

Arkadaşlar bakın olay şu : saat 14:46 ve 3 tane masa da müşteri var gerisi başımda bekliyo şu derde artık bi çözüm bilen söylesin arkadaşlar..

dert bu ??????????????? samarkant da hotan da downhang da her yerde aynı dert...

bi el atın arkadaşlar

aga ecsro da çince adres yazıyom kabul etmiyo üyelik alırken bana bi tane söylesene

arkadaşlar oyuna gırdıgımde skıllerı bır guzel diziyorum çıkıyorum oyundan tekrar gırdıgımde skıller kayboluyoe nedendır anlamadım bır yardımcı olursanız ıyı olur arkadaşlar

arkadaslar server populated oldugu zamanlarda bile 10 dk da bir dc yiyorum son 2-3 gündür..sorun ne olabilir acaba?

nasıl yüklices bu sj sro yu bütün yükleme dosyaları var ec sro ve mediapk lar auto pot fln var
ıp fln mı yazcaz napcas biri anlatsın yha

Ben başlıycam bu otyuna fakat indirme linkleri felan bulamadım neler gerekli bi yardım lütfen ^^

Yukarı Alt