bro cok saol emeğine sağlık videoda gzl olmuş indrdim bilmeyenlere atıom anlatması cok zor milletin kafa basmıo xDxD saol ben FcKTHEES xD hahaha ^^

Launcher a tıklayınca "Silkroad Online Launcher çalışmayı durdurdu" hatası veriyor, clientten oyuna girince ID, PW yazıyorum enter a tıklıyorum ve c8 hatası veriyor. BİR YARDIM EDİN!!!!

HErşeyi gerektiği gibi yapıyorum kabul de ediyor sonradan mavi bir ekran geliyor cümle çeviriden çeirdim sistemde hata oluştu yazıyor Sitesine girmeyi denedim açmadı acaba site kapalı olduğu için mi olmuyor ??

Merhaba benim bu silkroad private server olayı hakkında bilgim sıfır uzunca süre silkroad ı normal oynadım sonra bıraktım bir takım işlerden ötürü şimdi baştan karakter yaratmak zor geldi private server olayını çokça kez duymuştum sjsro yu şuan 2 part halinde indiriyorum europa olmaması kötü olmuş ayrıca sitesi rezalet :oldie: üyelik alımı ile biraz uğraştım aslında o sayfayı görmek nasip olmadı media pk olayındanda hiç birşey anlamadım :confused1: mynet adresim mailto:[email protected] siteden özel mesaj gönderemiyorum bana burdan private server konusunda detaylı yardım edebilirsen sevinirim şimdiden teşekkürler :coffee:

Yukarı Alt