Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
http://img175.imageshack.us/my.php?image=serefsizvl9.png

Evet arkadaşlar türk varmı diye sordum guildden yok dediler türkleri sevmiyormusun dedim evet dediler ve başka biride türkler yüzünden ex kasamıyoruz dediler benim dediğimde orda yazıyor :D daha sonra bişeyler dediler anlamadım xD guilden atıldım guild penceresinden baktığımda tr nicklerine sahip olanlar vardı ve bu yazılara rağmen guildeydiler lütfen bu bir oyun ülkenizin onurunu kirletmeyin :thumbsup:

Eleştri denilince illa iyi yada kötü yanlardan birini eleştireceğimi sanmayın ama adamlarda kendilerine göre haklı.Oyunda Türk sayısı çok fazla ve bu kalabalık arasında hergün yeni char açan 10 k pls'cilerden tut,kasılma meraklılarına,küfürbaz sanatçılardan tut silahını sos yaparimcilara kadar bi cok oyuncu var.Bunlarda Türk işte.Adamlar kendilerine göre haklı.
Bence konuda geçen guilddeki Türklerde bu yüzden bir Türk guildinde yer almak istemediler.Yargı yok :wink1:

ona Bakarsan yabancı unıonlara gıren Turk guıldlerıde var.. ama onlarıda yargılayamayız.. cunku hepimiz bılıyoruz ki... bu oyunu turkıyede 14-20 yas grubu cocukların daha yogun oynadıgını gormekteyız.. ve bız abılerı olarak onlara ornek olmak yerıne her bırıbırımızıe gLobalden kufur edıyoruz... baskalarını soymaya calısıyoruz.. kastıkları ezıklerı mob cekıp olduruyoruz.. vb. OnLarda bızım gıbı yapıyor dogaL olrak sonra fatura tum Turklere kesılıyor... Zaten bu oyun Turkıyede oynanmasa. butun serverlar bos olurdu :D

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt