Şu an kızı arıyorum sarper in gittiği mekanda olabilirmiş :D Zaman öldürmek için ideal bi oyun teşekkürler :)

Ps: Evde 2 anahtar 1 tane sopa gibi birşey bide mektup var alla alla :D

Yahu sudoku çıktı evden ne alaka :D :D :D Alla alla :D

Ps: Daha burada takıldık millet koparmış gitmiştir :D

walla odada kaldim bende 2 çubuklu bişi verdi mutfakta müzik çalıyom 1 önceki sayfadada müzik kutusu var aynısını çalmaya ugraşıyorum bakalım ne olucak bu arada 2 anahtar ve 1 çubugum war bide mektup :D

Vallahi uğraşmaya değmez :D Videosunu buldum ve izledim adam tam çözümünü anlatmış. Bitirdim ve kayıt oldum :P

bende evde kaldım müzik kutusundaki müziği mutfakta çalınca göz muaynesindeki gibi E li bit ablo çıktı 2 anahtar bide mektup var

aha patladık :mrgreen:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
nasıl yani her bitirene laptop mı veriyorlarmış !

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
yok daha neler ^^

Çekiliş yapılacak içlerinden 11 kişi seçilecek bu kişilere laptop verilecek.

Evet oyunu bitirmiş bulunmaktayım umarım çekilişte bir şansım olur.Gayet basit bir etkinlikti ancak zamanımı da çalmadı değil..

CoupeR demiş ki:
Ya şu evden nasıl çıkıcaz onu söyleyin :santa: Hatunu götürmezsek oda kilitler böyle :P
walla ilk önce 2 anahtar ve 2 çıbık gibi bişi buluyosun ondan sonra mutfakta tencerelere wurup müzik çalıyosun sonra kuklayı bi şekle sokup onun kafasını alıyosun sonra yadak odasındaki komidinin çekmecesine takıyosun ondan çıkıcak kutuyla sevişiyosun fln biton muhabbet hacım :mrgreen: :mrgreen: en kolayı sen façebuk a gir orda tam çözümlemesi war birde galiba bugun son gün yanlış hatırlamıyosam ayın 25. de bitiyo bu çekiliş muhabbeti acele ediniz.com :starving:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Kuklaya kadar herşeyi bulmuşsundur kuklanın şeklini yapıp kafasını alacaksın onunlada yatak odasındaki çekmeceyi açıp çözdüğün sudokudaki sayıları gireceksin :)

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Braunx demiş ki:
CoupeR demiş ki:
Ya şu evden nasıl çıkıcaz onu söyleyin :santa: Hatunu götürmezsek oda kilitler böyle :P
walla ilk önce 2 anahtar ve 2 çıbık gibi bişi buluyosun ondan sonra mutfakta tencerelere wurup müzik çalıyosun sonra kuklayı bi şekle sokup onun kafasını alıyosun sonra yadak odasındaki komidinin çekmecesine takıyosun ondan çıkıcak kutuyla sevişiyosun fln biton muhabbet hacım :mrgreen: :mrgreen: en kolayı sen façebuk a gir orda tam çözümlemesi war birde galiba bugun son gün yanlış hatırlamıyosam ayın 25. de bitiyo bu çekiliş muhabbeti acele ediniz.com :starving:
Boşuna tencereyle uğraşmayın tencereden çıkan şey hiç bir işinize yaramıyor :wink1:

Yukarı Alt